mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Wider World 2nd Edition  Середня і старша школа  Pearson Education

Wider World Second Edition

Готує підлітків до майбутнього життя, даючи їм навички, необхідні для успіху в суспільному житті, продовження навчання та досягнення успіху в кар’єрі.

Wider World Second Edition – оновлеий сучасний курс англійської мови для підлітків від 11 до 15 років.

У відповідь на відгуки та поточні дослідження, Wider World Second Edition базується на тому, що сподобалося вчителям і студентам у першому виданні, і покращує його за допомогою нового вмісту, функцій і цифрових рішень.

  • Віртуальна класна кімната – оновлена ​​віртуальна класна кімната використовує відео в реальному часі, інтерактивну дошку для спільного використання, ​живі завдання з переглядом учителем успішності студентів у реальному часі, чат і систему підняття рук. Онлайн-робочі зошити дають змогу вчителям миттєво надавати зворотній зв’язок учням.
  • Новий вміст – 70% вмісту на рівнях з 1 по 4 було оновлено, з майбутнім навчанням навичкам, додатковою підтримкою, новими ідеями для викладання для вчителів і оновленням методології курсу.
  • Нові відео BBC – ролики з програм BBC залишаються основою курсу, а нові відео відображають важливі теми, такі як культура, глобальне громадянство та теми, що сприяють різноманітності та інклюзії.
  • Програма Set for Life – абсолютно нова інтегрована програма розвитку навичок майбутнього.
  • Класи зі змішаними здібностями та нейродивергентні учні – розширений асортимент допоміжних матеріалів дозволяє вчителям реагувати на потреби всіх учнів.
  • Розширена програма читання та письма – додаткова увага до поступового розвитку навичок читання та письма, надаючи більше можливостей для вивчення, практики та повторного використання мови та використання її в більш автентичному контексті.
  • Новий дизайн – свіжий вигляд, зберігаючи ідентичність Wider World, включаючи звичайну структуру блоків і чіткі розділи з кольоровим кодуванням.

Виберіть рівень та компонент курсу

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду