mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Super Minds  Початкова школа  Cambridge University Press
Super Minds - на кожні 10 комплектів любий один компонент із: чи підручник, чи книга для вчителя, чи робочий зошит, чи аудіо диск надається безкоштовно.

Super Minds

Курс може бути використаний для підготовки до іспитів.

Навчальний курс Super Minds, створений досвідченою командою, був ретельно доопрацьований так, щоб допомогти учням повністю реалізувати свій потенціал. Досліджуючи соціальні цінності, курс методично підвищує розумові здібності учнів, відточуючи їх пам'ять і покращуючи зосередженість на вивченні англійської мови. 

Представлені в курсі персонажі супроводжують учнів в їх подорожі, і кожен з них має особливу суперсилу. У міру зростання рівня знань також змінюються і персонажі. Нові герої вводяться кожні два рівня. 

Super Minds володіє високою гнучкістю у використанні і може бути адаптований відповідно до потреб навчальної програми. Super Minds може бути використаний для підготовки до іспиту Cambridge English: Young Learners. 

Ретельно підібрани теми CLIL вчать дітей про інші предмети англійською мовою. Уроки соціальних цінностей на основі історії розвивають особисті та соціальні навички, наприклад, чесність, обмін, повага. Діти - це більше, ніж просто учні які вивчають англійську мову. Ось чому в Super Minds  ви знайдете цілий ряд заходів, що підтримують вивчення мов дітей, а також повсякденних навичок, таких як мислення, творчість та соціальні цінності. 

Розділ "Learn and think" активно розвиває навички мислення. Учень вивчає інші теми, такі як математика, наука та музика, і спонукає дітей застосовувати свої знання до практичних проектів. Ці заходи не тільки розвивають корисні навички, такі як вирішення проблем та логічне мислення, але також приводять до осмисленого мовного виробництва. Навчання спілкуватися з іншими людьми є важливою частиною освіти молодих учнів. Живі історії заохочують учнів вивчати соціальні цінності та дозволяють дітям поміркувати над своєю поведінкою у подібних ситуаціях. Експерименування з мовою є першим кроком до вираження творчих ідей. 

Super Minds надає дітям підтримку та можливості використовувати мову в ігровій, але комунікативній формі за допомогою унікальних заходів візуалізації, драматургії, мистецтва, що розвивають їх творчість.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9780521148528 Підручник Super Minds Starter Student's Book with DVD-ROM

Підручник Super Minds Starter Student's Book with DVD-ROM

470 грн. Замовити
9780521148535 Робочий зошит Super Minds Starter Workbook

Робочий зошит Super Minds Starter Workbook

340 грн. Замовити
9780521214339 Книга для вчителя Super Minds Starter Teacher's Book

Книга для вчителя Super Minds Starter Teacher's Book

870 грн. Замовити

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду