mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Formula  Підготовка до іспитів  Pearson Education

Formula

The flexible Formula for exam success

Формула - це гнучкий, унікальний та приємний шлях до успіху в Кембриджському іспиті. Використовуючи ноу-хау Пірсона з довірою до іспитів, Formula по-новому підходить до тем, підрозділів та компонентів, щоб створити ефективний пакет, орієнтований на іспити, незалежно від сценарію викладання та навчання.

Доступна як у друкованому, так і в цифровому форматах, і використовується поряд з низкою цифрових ресурсів, Formula дозволяє викладачам доставляти динамічний друк на повністю цифрові курси різної довжини та враховуючи цілий ряд потреб студентів.

Formula пропонує різні шляхи викладання та навчання, щоб створити ідеальний варіант для різноманітних сценаріїв - для інтенсивною або тривалою підготовки до іспитів, від інтенсивних до великих цілей підготовки до іспитів, від особистого навчання до повного онлайн-контексту викладання та навчання.

Formula використовує новий, унікальний підхід до організації тем. Кожен рівень підручника організований навколо загальної теми - почуттів, кольорів, цифр. Ця тема стає призмою, через яку низка різних тем висвітлюється з різних сторін, забезпечуючи свіжість матеріалу, надаючи відчуття імпульсу та підтримуючи інтерес кожного протягом курсу, а також надаючи більш автентичний досвід іспиту.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9781292391335 Підручник Formula B1 Preliminary Coursebook

Підручник Formula B1 Preliminary Coursebook

815 грн.
9781292391366 Зошит Formula B1 Preliminary Exam Trainer

Зошит Formula B1 Preliminary Exam Trainer

440 грн.
9781292391380 Книга вчителя Formula B1 Preliminary Teacher's Book

Книга вчителя Formula B1 Preliminary Teacher's Book

1 310 грн.