Корзина Корзина Каталог
Увага! До 1 травня встигніть зареєструватись на літню сесію PEARSON TEST OF ENGLISH
Family and Friends 2nd Edition
Family and Friends 2nd Edition - на кожні 15 комплектів: книга для вчителя, підручник та робочий зошит надаються безкоштовно.

Family and Friends 2nd Edition

Курс для дітей початкової школи віком від 6 до 11 років.

Навчально-методичний комплекс рекомендований Міністерством освіти і науки України. Він використовує чітку програму, яка базуеться на граматичних структурах, паралельно з програмою навчання вмінням, навичкам і фоніксам. Таким чином, у дітей розвиваються впевненість і вміння ефективно спілкуватися англійською мовою разом з вмінням розуміти та засвоювати інформацію з ряду джерел.

Family and Friends поєднує найефективніші техніки навчання письму, які використовуються для навчання дітей з рідною англійською мовою, з успішно випробуваними підходами до навчання читанню, на яких побудований цей курс - "Подивись і скажи" (Look and say) та фонологічний (метод фоніксів).

Також Family and Friends виховує моральні цінності сім'ї, навчвє правилам поведінки та взаємовідносин у суспільстві, а саме - розвиває такі важливі навички, як співпраця, співчуття, допомога, вдячність тим, хто допомогає нам.

Отже, Family and Friends - це чудове поєднання класичних рис. З одного боку, підручник базується на краших традиційних нормах і методиках викладання англійської мови, має чітку структуру уроку, спрямовану на тренування певного виду діяльності, використовує поетапний метод опрацювання матеріалу та розвитку навичок і вмінь, виховує. З іншого - НМК Family and Friends використовує сучасні найєфективнішні методи навчання читанню та письму і містить не тільки такі традиційні компоненти, як Підручник (Class Book), Рабочий зошит (Workbook), Книгу вчителя (Teacher's Book), Робочий зошит - алфавит (Alphabet Book), аудіодиски (Audio CDs) і адаптоване читання (Readers), але й - MultiROM до підручника, мультимедійне забеспечення для роботи на інтерактивній дошці та насичений ресурсний пакет для вчителя з картками, постерами, книгою тестів (Testing and Evaluation Book) та книгою додаткових завдань (Photocopy Master' s Book). Крім того, пропонується додаткова серія для граматичної практики Grammar Friends. 

Практика показує, що коли діти мають успіх, вони стають зацікавленими до навчання, а якшо відчувають мотивацію - досягають ще більшого успіху. Саме тому необхідно будувати процес навчання послідовно, крок за кроком, щоб дати дітям змогу успішно пройти курс. Family and Friends досягає цієї мети за допомогою методологічної прогресії; навчання починається з фоніксів і послідовно розвиваються вміння читання цілого слова і більших текстів. В той же час пропонуються різноманітні цікаві завдання для закріплення та повторення вивченого матеріалу. Отже, Family and Friends створює прекрасні умови для ефективного та цікавого навчання.

Сподіваємося, вам і вашим дітям цей НМК допоможе легко і з доволенням подолати скланий етап початкового вивчення англійської мови.

Виберіть рівень та компонент курсу