mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Family and Friends 2nd Edition  Початкова школа  Oxford University Press
На кожні 15 комплектів: книга для вчителя надається безкоштовно.

Family and Friends 2nd Edition

Курс з англійської мови для дітей початкової школи віком від 6 до 12 років

Навчально-методичний комплекс рекомендований Міністерством освіти і науки України. Він використовує чітку програму, яка базується на граматичних структурах, паралельно з програмою навчання вмінням, навичкам і фоніксам. У дітей розвиваються впевненість і вміння ефективно спілкуватися англійською мовою разом з вмінням розуміти та засвоювати інформацію з ряду джерел.

Family and Friends поєднує найефективніші техніки навчання письму, які використовуються для навчання дітей з рідною англійською мовою, з успішно випробуваними підходами до навчання читанню, на яких побудований цей курс - "Подивись і скажи" (Look and say) та фонологічний (метод фоніксів).

Також курс виховує моральні цінності сім'ї, навчає правилам поведінки та взаємовідносин у суспільстві, а саме - розвиває такі важливі навички, як співпраця, співчуття, допомога, вдячність тим, хто допомагає нам.

Family and Friends - це чудове поєднання класичних рис. З одного боку, він базується на кращих традиційних нормах і методиках викладання англійської мови, має чітку структуру уроку, спрямовану на тренування певного виду діяльності, використовує поетапний метод опрацювання матеріалу та розвитку навичок і вмінь, виховує. З іншого - використовує сучасні методи навчання читанню та письму і містить не тільки такі традиційні компоненти, як Підручник (Class Book), Робочий зошит (Workbook), Книгу вчителя (Teacher's Book), Абетку (Alphabet Book), аудіодиски (Audio CDs) і адаптоване читання (Readers), але й - MultiROM до підручника, мультимедійне забезпечення для роботи на інтерактивній дошці та насичений ресурсний пакет для вчителя з картками, постерами, книгою тестів та книгою додаткових завдань. Крім того, пропонується додаткова серія для граматичної практики Grammar Friends.

Практика показує, що коли діти мають успіх, вони стають зацікавленими до навчання, а якщо відчувають мотивацію - досягають ще більшого успіху. Саме тому необхідно будувати процес навчання послідовно, крок за кроком, щоб дати дітям змогу успішно пройти курс. Family and Friends досягає цієї мети за допомогою методологічної прогресії; навчання починається з фоніксів і послідовно розвиваються вміння читання цілого слова і більших текстів. В той же час пропонуються різноманітні цікаві завдання для закріплення та повторення вивченого матеріалу. Отже, Family and Friends створює прекрасні умови для ефективного та цікавого навчання.

Сподіваємося, вам і вашим дітям цей НМК допоможе легко подолати складний етап початкового вивчення англійської мови.

Виберіть рівень та компонент курсу