mobile-cart Корзина Каталог
Приймаємо картки єПідтримка
 Next Move  Середня і старша школа  Pearson Education
На кожні 15 комплектів надаємо безкоштовно: книгу для вчителя, зошит і аудіо диск

Next Move

Насичений цікавими текстами, що охоплюють сучасну лексику і неабияк мотивують підлітків вивчати мову

Чотирирівневий курс, який дозволяє учням використовувати можливості двадцять першого століття для того, щоб розширити свої знання за допомогою навчального плану та вивчення англійської мови з позиції культури та громадськості. Він надає учням та їхнім вчителям широкий спектр нових динамічних цифрових та друкованих матеріалів, призначених для використання у класі та вдома.

Вдало підібрана комбінація онлайнового та офлайнового вмісту створює веселе середовище, яке стрімко розкривається та є близьким для учнів, які активно користуються цифровими технологіями. Для менш активних цифрових користувачів, вчителів, посібник стає зручним інструментом, що збільшує педагогічний досвід.

Next Move використовує цілісний підхід до освіти сучасних учнів. Це забезпечує їм ґрунтовні знання англійської мови у поєднанні із важливими навичками двадцять першого століття. У контексті сучасних тем учні розвивають основні вміння, необхідні для успіху в сучасному світі, такі як: творчість та інновації, критичне мислення, вирішення проблем, спілкування та співпраця. Оскільки ми зараз живемо в технологічному світі та медіа-середовищі, маємо доступ до великої кількості інформації, то учні повинні не просто пристосовуватись до технологічних засобів, які дозволяють досліджувати інформацію, яку вони знаходять, а й аналізувати та оцінювати її.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9781408293614 Підручник Next Move 1 Student's Book

Підручник Next Move 1 Student's Book

460 грн.
9781447943570 Зошит Next Move 1 Workbook

Зошит Next Move 1 Workbook

260 грн.
9781408293539 Аудіо диск Next Move 1 Class Audio CD

Аудіо диск Next Move 1 Class Audio CD

130 грн.
9781447943563 Книга вчителя Next Move 1 Teacher's Book

Книга вчителя Next Move 1 Teacher's Book

1 050 грн.