mobile-cart Корзина Каталог
Реєстрація на іспит Pearson Test of English
 Next Move  Середня і старша школа  Видавництво Pearson
Next Move - на кожні 15 комплектів надаємо безкоштовно: книгу для вчителя, зошит і аудіо диск. А також посібник відповідного рівня Across Ukraine зі знижкою 20%.

Next Move

Навчальний курс насичений цікавими текстами, що охоплюють сучасну лексику і неабияк мотивують підлітків вивчати мову

Це чотирирівневий курс, який дозволяє учням використовувати можливості двадцять першого століття для того, щоб розширити свої знання за допомогою навчального плану та вивчення англійської мови з позиції культури та громадськості. Він надає учням та їхнім вчителям широкий спектр нових динамічних цифрових та друкованих матеріалів, призначених для використання у класі та вдома.

Вдало підібрана комбінація онлайнового та офлайнового вмісту створює веселе середовище, яке стрімко розкривається та є близьким для учнів, які активно користуються цифровими технологіями. Для менш активних цифрових користувачів, вчителів, посібник стає зручним інструментом, що збільшує педагогічний досвід.

Next Move використовує цілісний підхід до освіти сучасних учнів. Це забезпечує їм ґрунтовні знання англійської мови у поєднанні із важливими навичками двадцять першого століття. У контексті сучасних тем учні розвивають основні вміння, необхідні для успіху в сучасному світі, такі як: творчість та інновації, критичне мислення, вирішення проблем, спілкування та співпраця. Оскільки ми зараз живемо в технологічному світі та медіа-середовищі, маємо доступ до великої кількості інформації, то учні повинні не просто пристосовуватись до технологічних засобів, які дозволяють досліджувати інформацію, яку вони знаходять, а й аналізувати та оцінювати її. 

Чітка методологія, заснована на роботі в класах, містить концепцію багаторазових досліджень, викладену Говардом Гарднером у 1983 році, що спонукає кожну дитину, незалежно від стилю навчання, розвивати як пізнавальні, так і мовні навички для різностороннього розвитку.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9781408293614 Підручник Next Move 1 Student's Book

Підручник Next Move 1 Student's Book

385 грн.
9781447943570 Зошит Next Move 1 Workbook + MP3 Audio

Зошит Next Move 1 Workbook + MP3 Audio

220 грн.
9781408293539 Аудіо диск Next Move 1 Class Audio CD

Аудіо диск Next Move 1 Class Audio CD

120 грн. Замовити
9781447943563 Книга вчителя Next Move 1 Teacher's Book

Книга вчителя Next Move 1 Teacher's Book

825 грн.
200 грн.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре