mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 New Round-Up  Граматика  Pearson Education

New Round Up

Граматика для роботи в класі, вдома, для підготовки до ДПА, тестів або повторення пройденого матеріалу

  • Round up Starter - для учнів, які тільки починають знайомство з граматикою англійської мови. Всі завдання викладені в цікавій ігровій формі, доповнені яскравими ілюстраціями, що зробить навчання цікавим і пізнавальним.

  • Round up 1 - знайомить учня з поняттям однини і множини, правилами вживання артиклів, займенників і прийменників, основних категорій іменників, утворення структури питальних речень.

  • Round up 2 - рівень починається з повторення вже пройденого матеріалу. Увага приділяється практиці використання часових форм і неправильних дієслів.

  • Round up 3 - цей рівень містить матеріал за темами: число іменника, особисті та відносні займенники, артиклі, прийменники часу та місця, умовні речення, пасивний стан, а також продовжує знайомство з особливостями використання тимчасових форм і окремих конструкцій.

  • Round up 4 - рівень приділяє особливу увагу Present Perfect Continuous, Past Continuous, Future Continuous, Past Perfect, модальним дієсловам, непрямої мови і Gerund.

  • Round up 5 - познайомить учня з особливостями використання кожної окремої тимчасової форми, новими модальними дієсловами, різними типами підрядних речень і питальними конструкціями.

  • Round up 6 - для закріплення набутих граматичних знань, знайомство з ступенями порівняння прикметників, інфінітивом і різними видами Conditionals.

Кожнен рівнь доповнен диском CD-ROM, на якому представлені вправи і завдання для додаткового закріплення матералу.  У підручнику для вчителя Teacher's Book знаходяться відповіді на всі завдання з підручника, проміжні тести та диск з аудіоматеріалом до підручника учня.

Виберіть рівень та компонент курсу

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду