mobile-cart Корзина Каталог
Акція!!! Prime Time 1 і 2 рівні зі знижкою 12% НА СТОРІНКУ КУРСУ
 Adomania  Середня і старша школа  Hachette

Adomania

Навчання французької мови для підлітків

Простий у використанні, навчальний курс Adomania пропонується для учнів загальноосвітніх шкіл, які починають своє знайомство з французькою мовою. Він складається з чотирьох частин, що навчають рівням від А1 до В1. Методика з поступовим повторенням пройденого матеріалу забезпечує якісний та результативний процес вивчення мови. В навчальному курсі містяться матеріали для підготовки до іспитів DELF Scolaire & Junior, що також готують учнів до здачі ДПА та ЗНО з французької мови. Багате наповнення аудіо та відео матеріалами забезпечує вивчення вірної вимови та готує до спілкування з носіями мови.

Навчальний курс пропонує:

Короткі та різноманітні теми в кожному уроці (1 урок = 1 подвійна сторінка).
Зосереджені на досвіді підлітків, аудіо, відео та письмові матеріали та сторінки "Культура", натхненні пресою для підлітків.
Колективне навчання, з етапами роботи в малих групах і колективним завданням «Разом щоб ...».
Зрозуміле вивчення мови в контекстних ситуаціях з практикою використання вивченого, перевіркою знань наприкінці кожного підрозділу та підготовкою до DELF наприкінці кожних 2 підрозділів.
Довгі, літературні тексти та вправи з письма у робочому зошиті, щоб допомогти учням досягти успіху в читанні та письмі (рівні 3 і 4).
Транскрипція записів, ілюстрований лексикон, граматичні роз’яснення щодо використання мови та таблиця відмінювання дієслів.
CD з усіма аудіо і відео документального фільму для спостереження за життям французьких школярів. Ці відео разом із розробленими робочими листами для вчителя та учня можна завантажити на сайті TV5MONDE за адресою http://enseigner.tv5monde.com/collection/adomania та
Додаткові відео з робочими листами про історію та культуру Франції, розроблені спеціально для Adomania
Інноваційна цифрова пропозиція для вчителя учнів з можливістю створення віртуального класу онлайн: Parcours digital із 120 додатковими вправами для практики пройденого матеріалу з можливістю роботи над помилками.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9782014015225 Підручник Adomania 1 Livre de l'eleve

Підручник Adomania 1 Livre de l'eleve

395 грн. Замовити
9782014015249 Зошит Adomania 1 Cahier d'activites

Зошит Adomania 1 Cahier d'activites

282 грн. Замовити
9782014015263 Книга вчителя Adomania 1 Guide pedagogique

Книга вчителя Adomania 1 Guide pedagogique

662 грн. Замовити

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре