mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Think Середня і старша школа Cambridge University Press

Think

Важливі поради та вправи екзаменаційного типу допоможуть учням підготуватися до тестового оцінювання

Новий, цікавий і живий курс англійської мови, створений і спрямований на розвиток розумових здібностей у підлітків. Крім мовних навичок учні отримують комплексний підхід до навчання: упор на розвиток розумових здібностей, спонукання до міркувань про життєві цінності і формування впевненості у власних силах.

Обрані теми курсу привертають увагу підлітків, кидають їм виклик, підігріваючи їх уяву, і тим самим надають ефективну модель навчання. Важливі поради та вправи екзаменаційного типу допоможуть учням підготуватися до тестового оцінювання Cambridge English наступних типів: Key, Preliminary і First.

Курс заснований на інформації, наданій Cambridge English Corpus, і це значить, що він відображає реальні випадки використання англійської мови. Матеріал розділу 'Get it right' демонструє, як уникати поширених помилок.

Основні характеристики:

 • Життєві компетентності та тематика 

  Розввиток життєво важливих навичок учнів з темами, які сприяють  формуванню стійкості та соціальної відповідальності. Такі теми, як фінансовий менеджмент, благодійність, конструктивний зворотний зв'язок і управління стресом - усі базуються на життєвих ситуаціях та відображені в Кембриджській шкалі життєвих компетентностей для підлітків.Оновлений дизайн та розширений контент

 • Оновлений дизайн та розширений контент. Оновлення найкращих здобутків першого видання. Новий дизайн, вдосконалена структура і абсолютно нові тексти, обрані для відображення вподобань та зацікавлень сучасних підлітків у музиці, відео, кіно, телебаченні та глобальних проблемах. Усі тексти для читання мають аудіоверсії. 
 • Секції Culture i Value

  Культурні секції представляють історії про різні місця і людей у світі, містять проєкти і мотивуючі дискусії.

  Секції цінностей розвивають емоційний інтелект і відповідальність учнів, а також спонукають до цікавих обговорень.

 • Відео

  Понад 30 нових відеоматеріалів: документальні відео, влоги, граматичні відео спрямовані на залучення студентів у тем і подання мовного контексту. Кожен юніт розпочинається захопливими документальними історіями на глобальні теми та розвивають критичне мислення. Просте подання і практика граматики з допомогою відео.

 • Екзаменаційна підготовка

  Оновлений формат екзаменаційної підготовки відповідно до змін в Cambridge English Qualifications/

  Cambridge One Digital Pack.

  Доступ до матеріалів нової платформи, що допоможе навчатись у змішаному форматі: онлайн та офлайн навіть зі смартфону. Усі відео, аудіо, ігри, тести, спеціальні програми для спільного доступу та дистанційного проведення уроків тепер на одній платформі з доступом через коди в книгах для учня та в книзі для вчителя. Доступні інструменти: Presentation Plus, Collaboration Plus, Test Generator, Test&Train, eBooks.

Виберіть рівень та компонент курсу

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду