mobile-cart Корзина Каталог
Замовлення на сумму від 600 грн. до відділення НП доставляються безкоштовно!
 Pearson Test of English General  Підготовка до іспитів  Видавництво Pearson

Pearson Test of English General

Мiжнародні іспити з загальної англiйської, призначені для підтверждення рiвня володiння англійською мовою

PTE General складається з двох частин: письмової (аудiювання, письмо i читання) та усної. Екзаменацiйнi роботи учасникiв тестування перевiряють квалiфiкованi екзаменатори у Великій Британії. Усний тест проводять сертифiкованi екзаменатори у мiсцевих центрах тестування, i його результати також надсилають у Велику Британію для перевiрки. 

Всi рiвнi екзамену PTE General відповідають Загальноєвропейськiй системi оцiнювання знаннь iноземних мов (Common European Framework — CEFR) та мають акредитацiю Ofqual, Велика Британiя (Office of Qualifications and Examinations Regulation – державна организацiя, яка контролює та регулює стандарти i якiсть іспитів i тестiв в Англiї та Пiвнiчнiй Iрландiї).

Екзамен PTE General всебiчно оцiнює комунiкативну компетенцiю учасника тестування, перевiряючи всi основнi мовнi навички (аудiювання, читання, говорiння i письмо). Тестовi завдання складенi у тому ж форматi, що i завдання, якi виконуються учнями у класi. Це дає кандидатам можливiсть максимально проявити себе та продемонструвати всi свої знання, не концентруючись на специфiчних стратегiях та особливостях формату екзамену. В завданнях тесту використовуються реальнi життєвi ситуацiї та завдання, такi як написання e-mail повiдомлень, розумiння усної та письмової мови, участь у розмовi та iн.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9781408267820 Підручник PTE General Skills Booster 2 Student’s Book with Audio CD

Підручник PTE General Skills Booster 2 Student’s Book with Audio CD

495 грн. в один клік
9781408277935 Книга для вчителя PTE General Skills Booster 2 Teacher's Book and CD Pack

Книга для вчителя PTE General Skills Booster 2 Teacher's Book and CD Pack

950 грн. в один клік

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре