mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Mit uns  Середня і старша школа  Hueber

Mit uns

Курс для учнів старшої школи, який робить урок німецької мотивуючим та успішним

НМК Mit uns розрахований на школи з поглибленим вивченням німецької мови, безпосередньо є ідеальним рішенням для учнів DSD-шкіл, тому що готує до іспитів для отримання мовного диплому DSD I / DSD II. НМК складається з трьох книг рівнів В1+, В2, С1 кожен рівень передбачає окремо підручник та робочий зошит, а також аудіо матеріали.

Концепція навчального курсу передбачає знайомство з протагоністами – підлітками з німецькомовних країн, які відіграють ролі ідентифікаційних персонажів, та супроводжують учнів впродовж всіх модулів. За допомогою різноманітних тем та текстів підлітки навчаються висловлювати власну думку німецькою мовою та приймати думку оточуючих. Тут Ви знайдете такі теми як дружба та закоханість, свята, житло, гроші та споживання, школа та навчання, канікули та подорожі тощо.

Mit uns має чітку послідовну структуру: підручник складається з чотирьох модулів, які розбиваються на три лекції по шість сторінок. Кожен модуль починається з привабливої ввідної сторінки, на якій представлений протагоніст та теми, які охоплює даний модуль. Окрім того, тут Ви знайдете навчальні цілі з комунікативним формулюванням. Між підручником та робочим зошитом є чіткі вказівки-посилання для швидкої орієнтації.

Особлива увага приділяється повторенню базових граматичних знань, засвоєнню нових більш складних граматичних явищ, їх систематичному опрацюванню, поглибленню та організації.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9783190010608 Підручник Mit uns B1+ Kursbuch

Підручник Mit uns B1+ Kursbuch

662 грн.
9783190110605 Зошит Mit uns B1+ Arbeitsbuch

Зошит Mit uns B1+ Arbeitsbuch

588 грн.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду