mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 HURRA!!!  Студентам та дорослим  Prolog

HURRA!!!

Найпопулярніша серія підручників для вивчення польської мови як іноземної

"Hurra!!!" це перша серія підручників для викладання польської мови як іноземної на ринку та єдина на сьогоднішній день, яка готується з нуля до сертифікаційного іспиту рівня В1. Він був створений в рамках проекту ЄС Lingua 2 в рамках програми Socrates, що базується на "європейській системі мовної освіти" та стандартах вимог до іспиту. Серія характеризується комунікативним підходом та пропагандою викладання польської мови польською.

До цього часу підручники "Po polsku" задають тенденції польської глотодидактики, а наукові публікації підкреслюють їх інноваційність, узгодженість, багатство ландшафтних та культурних елементів, а також враховують польські реалії. Підручниками можуть користуватися викладачі та студенти з усіх культурних верств, не тільки дорослі, а й польська молодь.

Серія "Hurra!!!" є повноцінним інструментом для вивчення польської мови, яка веде учня від початку цього процесу до рівня В1. Як досвідчені, так і початківці вчителі можуть використовувати всі елементи серії, визначаючи рівень викладачів за допомогою тесту на розміщення та користуючись порадами, іграми та порадами щодо викладання з посібників для вчителя. Студентські підручники призначені для роботи під час уроку, а робочі зошити, завдяки клавішам, компакт-дискам та текстам записів, для індивідуальної роботи. Серію доповнюють підручники з граматики, розроблені у трьох мовних версіях.

У новому виданні "Hurra!!!" До кожного уроку додані кіносцени, які разом із розробленими для них вправами роблять навчання більш привабливим. Також був розроблений новий графічний дизайн. Перша частина була розширена, включивши словникові списки та переглянуті граматичні таблиці. У другій частині були додані завдання на розвиток навичок письма, а в третій - навички посередництва. Крім того, були підготовлені дидактичні уривки з літературних текстів та статей у пресі.

Книги вчителів розширено, серед іншого, для додаткових дошок та мовних ігор. Обширні зошити в новій версії, в повному кольорі, - це багата база навчальних матеріалів, які рекомендуються вчителям для використання також під час занять.

Додаткова програма PROLOG (Android, IOS) забезпечує легкий доступ до аудіо та відео через смартфон безпосередньо зі студентських книг та робочих книг.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9788396353061 Підручник Hurra!!! Po Polsku 1 Podręcznik Studenta

Підручник Hurra!!! Po Polsku 1 Podręcznik Studenta

440 грн. Замовити
9788396353078 Зошит Hurra!!! Po Polsku 1 Zeszyt Ćwiczeń

Зошит Hurra!!! Po Polsku 1 Zeszyt Ćwiczeń

330 грн.
9788360229538 Книга вчителя Hurra!!! Po Polsku 1 Podrecznik Nauczyciela

Книга вчителя Hurra!!! Po Polsku 1 Podrecznik Nauczyciela

390 грн. Замовити

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду