mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Dabei!  Середня і старша школа  Hueber

Dabei!

Новий підручник для підлітків

Ґрунтується на концепції успіху Planet, але з новим змістом, з абсолютно інакшою методикою та підходом до викладання німецької мови для дітей підліткового віку.

Базовою є концепція історій, які трапляються у повсякденному житті з підлітками на ім’я Давид, Ронья, Софі, Ганна, Юлія, Тео та інших. Такий широкий спектр героїв – таких різних дівчат і хлопців, що мають різні вподобання, цікавляться спортом, музикою та мистецтвом, - створює динамічний настрій підручника в цілому й допомагає дітям зрозуміти, для чого вони вивчають німецьку мову: чи-то задля того, щоб поїхати до Берліна разом з Тео й узяти участь в екскурсії цим величним містом німецькою мовою, або заради того, щоб під час наступної подорожі до мовного табору мати змогу потоваришувати з дітьми з інших країн, як це роблять Софі та Юлія. Тобто Dabei! – це більше, ніж просто підручник, це збірка історій, путівник найкрасивішими містами Німеччини, скарбниця важливої інформації про культуру й побут німецької молоді та навіть дороговказ.

Чітка структура кожної з шести частин Dabei! дає можливість учителю віднайти свій темп викладання німецької мови в школі та приділити достатньо уваги розвитку усіх ключових компетентностей.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9783195017787 Підручник Dabei! A1.1 Kursbuch

Підручник Dabei! A1.1 Kursbuch

330 грн.
9783195117784 Зошит Dabei! A1.1 Arbeitsbuch

Зошит Dabei! A1.1 Arbeitsbuch

330 грн.
9783190516780 Тести Dabei! A1 Testtrainer mit Audio-CD

Тести Dabei! A1 Testtrainer mit Audio-CD

515 грн. Замовити