mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Jana und Dino  Дошкільнята  Hueber

Jana und Dino

Для дітей 6-7 років, що не вміють читати та писати рідною мовою

Курс «Jana und Dino» стане знахідкою для вчителя німецької мови, закоханого у свою професію та роботу з дітьми, оскільки в методичному додатку до підручника можна знайти роз’яснення до кожного прийому, кожної гри з точки зору нейродидактики та методики. А зацікавлені батьки зможуть грати з дитиною в улюблені Діно-ігри навіть удома, адже пояснення є в підручнику у вигляді веселих картинок.

Для дітей 6-7 років, що не вміють читати та писати рідною мовою та / або діти, які паралельно навчаються читати та писати рідною мовою. Без попередніх знань, вивчаючі німецьку «з нуля» у дитячому садочку чи в початковій школі.

Особливістю є поступове занурення у вивчення німецької мови через гру та перші вправи з читання та письма.

Структура: дві частини підручника та дві частини робочого зошиту, медіапакет до кожної частини (CDз піснями до підручнику та DVDз мультфільмами).

Яна - кмітлива та допитлива дівчинка. Вона знайомиться з маленьким динозавром Діно, який вилуплюється з великого яйця, яке дивним чином з’являється на ліжку Яни. Малята швидко стають найкращими друзями.

Разом з Яною Діно відкриває світ кольорів, цифр, ігор і тварин. Вони їдять, п'ють, грають і святкують разом, запрошуючи дітей також пізнавати світ навколо себе. Звичайно, Діно знайомиться з сім'єю Яни, ходить з Яною до школи, навчається читати й писати разом з Яною і, в-решті-решт, їде з усією сім'єю відпочивати на канікулах.

Діно такий же безжурний та безтурботний, як усі діти. Завдяки динозаврику всі історії, що трапляються з героями, є дуже кумедними та створюють дітям гарний настрій.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9783191010614 Підручник Jana und Dino 1 Kursbuch

Підручник Jana und Dino 1 Kursbuch

323 грн.
9783191110611 Зошит Jana und Dino 1 Arbeitsbuch

Зошит Jana und Dino 1 Arbeitsbuch

323 грн.