mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Édito 3e Édition  Студентам та дорослим  Didier

Édito 3e Édition

Основне завдання курсу - навчити учнів досліджувати, аналізувати, пояснювати, аргументувати французькою мовою

Нове видання популярного курсу Édito, призначеного для старшокласників та дорослих, що бажають вдосконалити свої знання та досягти самостійності в використанні мови.

Як попереднє видання, курс базується на актуальних автентичних документах, пов’язаних з Францією та франкомовними країнами (статті з преси про сучасне французьке мистецтво, кіно, соціальні проблеми, історію, а також сучасні пісні).

Кожен рівень курсу готує до екзаменів DELF А1-В2 та містить один зразок тесту.

Особливості:

  • Кожен розділ розпочинається з карикатури взятої з французької преси, яка в гумористичній формі знайомить нас з темою розділу.

  • Кожен юніт має свої комунікативні цілі, які зазначені на його початку.

  • В розділах «Au fait!» та «Francophonie» розповідаються цікаві лінгвістичні та культурні факти про Францію та франкомовні країни.

  • Розділи «Ateliers» та «Ateliers tech’» пропонують створення різноманітних проектів з використання сучасних ґаджетів.

До всіх рівнів тепер є окремий компонент – зошит для учня, в якому можна знайти різноманітні вправи, в тому числі, і для підготовки до іспиту DELF, а також відповіді, що будуть корисними для контролю правильності виконання завдань.

На початку підручників рівня А1 - А2 є гра Jeu de l’oie, запитання до якої можна знайти на сайті підтримки www.didierfle-nomade.fr, де також є безліч інших додаткових безкоштовних завдань. Також на початку підручника рівня А2 є карта різних культурних подій в франкомовних країнах.

До підручника кожного рівня додаються 2 диски:

  • аудіо CD з записами, що відображають соціальне та культурне життя французів (радіорепортажі)

  • відео DVD з аудіовізуальною підтримкою, що містить телерепортажі, уривки фільмів, кліпи та рекламні ролики.

Книгу для вчителя до серії Édito можна безкоштовно завантажити на сайті видавництва: https://www.editionsdidier.com/fr/sous-collection/edito-a1

Крім того на сайті вчителі мають можливість переглянути відповіді на запитання, що ставляться найчастіше стосовно підручника, а також поставити свої запитання авторам.

Виберіть рівень та компонент курсу

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду