mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Gateway 2nd Edition  Середня і старша школа  Macmillan Education
На кожні 15 комплектів: підручник, книга для вчителя та аудіо диск надаються безкоштовно.

Gateway 2nd Edition

Підготує учнів до успішної здачі ЗНО і вступу до вищих навчальних закладів

Підготовка до випускних іспитів

У всіх розділах навчального курсу, в доповненні до порад, вміщена велика кількість завдань, подібних тим, що зустрічаються на іспитах. Вони дають можливість учням отримати більш грунтовну допомогу в розділі Exam success. Після кожних двох розділів є Gateway для підготовки до іспитів, за допомогою якого у формі іспиту можна перевірити вивчений матеріал, що дає учням практичні навички при виконанні типових екзаменаційних завдань. Друге видання Gateway тісно пов'язане з CEFR і містить в собі як друковані тести, так і Test generator.

Предметно-орієнтовані матеріали та критичне мислення

Gateway 2nd Edition забезпечує матеріалами, які в доповненні до вміння володіти англійською мовою допомагають розвивати інші сфери знань. Найважливішим критерієм відбору текстів є те, що вони мають бути захопливими та цікавими для учнів тої вікової категорії, на яку розрахований курс. Потім тексти використовуються для забезпечення реалістичного та змістовного контексту, вивчення граматики і слів в межах розділу. Учнів також заохочують аналізувати те, що вони прочитали, щоб обдумати зміст та персоналізувати тему тексту.

Життєві навички

У середині кожного розділу вміщено дві сторінки, які готують учнів до життя поза межами класу. Ми допомагаємо тим, хто навчається, в таких широких сферах, як особисте та фізичне благополуччя, соціальні навички, гроші та фінанси, а також світ роботи. Мотивуючі відео із британськими підлітками, які демонструють одну з тем, є в кожній секції Life skills. Вона закінчується тим, що учні виконують Life task — діяльність, яка має безпосереднє відношення до життя поза класом.

Активна роль учнів

Учнів заохочують брати активну участь у власному навчанні протягом всього курсу. Ось лише декілька зі способів, яким чином це відбувається: Exam success boxes в Student's Book та Study skills boxes в Workbook заохочують поміркувати про найкращий спосіб навчання, до того як почати керуватися пропозиціями, розміщеними на зворотній стороні посібника. Учні висловлюють свою гіпотезу про правила граматики, перш ніж опрацьовувати відповідну інформацію в секції Grammar reference, яка розміщена в кінці кожного розділу. Учням пропонують висловити особисту реакцію та/або критичну думку з приводу прочитаного або прослуханого. Існує перевірка прогресу учня 'Can do', яка з'являється після кожних двох розділів. Це тестові задання, де учні оцінюють власний прогрес і обдумають кроки, які потрібно здійснити для того, щоб вирішити, що саме потрібно зробити для досягнення максимального результату.

Граматика в контексті

У кожному розділі вміщена цільова граматика, яка міститься в текстах для читання та прослуховування. Такий підхід є одним із провідних відкриттів. Після висловлення своїх гіпотез щодо використання граматики учні звертаються до секції Grammar та перевіряють їх. Альтернативний підхід до презентації граматики запропоновано в Flipped classroom videos. Після етапу презентації правил учні працюють над завданнями, які допомагають усвідомити та засвоїти вивчене. Вправи розташовані за рівнями складності, починаючи від тих, коли учень просто визначає правильне використання граматики, та закінчуючи тим, де він застосовує її в активному усному спілкуванні. Секція Grammar reference розміщена безпосередньо в кінці розділу, що забезпечує учню корисну перевірку на закріплення поданого матеріалу. Вправи із секції Grammar revision розташовані перед Grammar reference, що робить цю частину Student's Book інтерактивною та ідеальною для самонавчання, наприклад, для перегляду та самоперевірки перед іспитами.

The Flipped classroom

Зазвичай вчитель презентує матеріал у класі, а учні практикуються вдома. Flipped classroom дозволяє тим, хто навчається, через відеопрезентації запам'ятовувати новий граматичний матеріал вдома, а потім практикувати вивчене в класі. Це робить процес засвоєння легшим, адже вчителі більше приділяють часу як персональній допомозі учню, так і застосуванню матеріалу на практиці. Це також означає, що на етапі відеопрезентацій діти можуть вивчати граматику у власному темпі. У Gateway 2nd Edition ми зробили серію Flipped classroom video, щоб допомогти вам на уроці зекономити час та додати різноманітності до навчання. У відео подані короткі презентації граматики, пов'язані з кожним розділом Grammar guides. Учні можуть переглядати матеріали вдома таку кількість разів, яка необхідна для засвоєння ними інформації. В Online Workbook та друкованих робочих зошитах вміщені інтерактивні завдання. Вони допоможуть перевірити, що учні зрозуміли із відеопрезентації та чи переглядали її взагалі. Відеоролики є гнучким інструментом для навчання. Їх можна використовувати для повторення матеріалу, коли учень пропустив заняття, чи перегляду під час уроку для різноманіття. Flipped classroom video мають додатковий бонус, що заохочує дітей брати на себе відповідальність за власний прогрес та бути самостійними.

Розвиток словникового запасу

Курс перевіряє, розширює та практикує найбільш важливі лексичні набори, пов'язані з типовими темами, які з'являються у випускних та міжнародних іспитах. Це сприяє тому, що учні можуть з легкістю говорити та писати на ці теми, сприймати пов'язані з ними тексти на слух. Також курс розділ за розділом розвиває активний словниковий запас учнів, спираючись на словотворення, словосполучення, фразові дієслова та прийменники. Цей підхід є ключовим фактором, який допомагає виконувати завдання із секції Use of English.

Розвиток навичок

Основна увага цього видання сконцентрована на тому, щоб розвивати навички, а не просто випробовувати їх. З точки зору мовлення та письма, підхід, що використовується, це поетапна підготовка до завдань, подібних тих, що будуть на іспитах в кінці діяльності. Початкові вправи є більш сприйнятливими, вони містять в собі роботу над типовим текстом або діалогом. Потім учні аналізують слова та вирази, що були використані. Так вони практикуються перед тим, як створювати власні тексти або презентувати діалоги. Слова та вирази, які будуть корисними для успішного виконання завдань, виділені в Speaking bank і Writing bank. Вимова, невід'ємна частина розвитку навичок говоріння, інтегрована в кожен розділ на найбільш доречному етапі. При розвитку навичок читання та аудіювання приділяється увага стратегії, яка допоможе учням легше зрозуміти текст. Для того щоб розвивати вміння різними способами, в посібнику вміщені різноманітні жанри текстів та велика кількість завдань.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9788366000148 Підручник Gateway 2nd Edition A1+ Student's Book Premium Pack

Підручник Gateway 2nd Edition A1+ Student's Book Premium Pack

568 грн.
454 грн.
9788366000155 Зошит Gateway 2nd Edition A1+ Workbook

Зошит Gateway 2nd Edition A1+ Workbook

347 грн.
278 грн.
9788366000179 Книга вчителя Gateway 2nd Edition A1+ Teacher's Book

Книга вчителя Gateway 2nd Edition A1+ Teacher's Book

1 259 грн. Замовити

Курс містить цифрову версію підручника та робочого зошита з автоматичною перевіркою домашніх завдань та можливістю створення віртуального класу для моніторингу роботи учнів. Перейдіть по цьому посиланню для перегляду.

Presentation Kit – цифрова версія Книги для учня та робочого зошиту з вбудованими аудіо- та відеоматеріалами та набором інструментів для роботи на інтерактивній дошці або на комп’ютері.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду