mobile-cart Корзина Каталог
Приймаємо картки єПідтримка

Компанія "Learners'Book Company"

Компанія "Learners'Book Company" - офіційний представник і регіональний дистриб'ютор іноземної навчально-методичної літератури з вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, італійської та польської мов видавництв:

"Pearson", "Cambridge Universiry Press", "Express Publishing", "Heinle Cengage Learning", "Oxford University Press", "Macmillan Education", "MM Publications", "Collins ELT", "Hueber", "Cornelsen", "Hachette", "CLE International", "Edilingua", "Edelsa", "Prolog", "Langenscheidt" та ін.

Ми пропонуємо широкий асортимент навчально-методичної літератури, різні посібники з вивчення лексики, граматики, бізнес-матеріали, підручники з підготовки до іспитів, автентичну і адаптовану художню літературу, словники, відео та аудіо матеріали, плакати і карти.

Організовуємо семінари за участю методистів - носіїв мови за методикою викладання на основі автентичних УМК для підвищення кваліфікації вчителів, консультації та презентації навчальної літератури.

"Learners'Book Company" є офіційним представником міжнародного іспиту з англійської мови "Pearson Test of English" (PTE) в Дніпровській області.