mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!

Оплата і доставка

Миттєва відправка - відправка відразу після отримання замовлення. Наш рекорд 6-ть хвилин. А якщо бігти то й в три увійдемо :)

А серйозно, як це можливо?

Тому що LBCBooks:

  • Фахівці в галузі підручників, курсів, тестів і всьому тому, що пов'язано з вивченням іноземних мов

  • Спеціалізована книгарня, фізичний магазин, який є на карті Google і знаходиться в м.Дніпро

  • Має реальне доменне ім'я і реальний, свій, окремий сайт на якому продаються тільки підручники

  • Має свою сторінку у фейсбуці і реальних підписників

  • Має реальні відгуки від реальних покупців в Google Reviews

  • Має акредитацію центру тестування з іспитів Pearson Test

  • Має свої курси з підготовки до іспитів

  • Має реальні складські запаси для роздрібної і гуртової торгівлі:

               - 80% самих популярних підручників є в нашому магазині і на нашому складі

               - 15% того, що не маємо то ми замовимо і відправимо за 2 - 3 дні

               - 4% привеземо під ваше замовлення за 2 - 4 тижня

               - 1% то вже форс-мажор

Якщо що, телефонуйте директору: 0675637773 Віктор Голубенко

Чекаємо на ваші замовлення!

Оплата:

Натисніть кнопку "Виберіть тип оплати", щоб оплатити своє замовлення на сайті lbcbooks.com.ua. У кошику для покупок буде зображена загальна вартість покупки, разом із ПДВ але без витрат на доставку. Це загальна сума, яку Ви сплачуєте за обраний товар.

Розрахуватися за придбані на сайті lbcbooks.com.ua товари можна через систему інтернет-банкінгу або за допомогою платіжних карток, (lbcbooks.com.ua сплачує 2% комісії за карткові транзакції):

Ви можете оплатити онлайн карткою, а також скористатися такими послугами, як PrivatPay, Google Pay, Masterpass, VISA Checkout або вибрати оплату в терміналі Приватбанку.

Під час здійснення оплати карткою використовується захищене шифроване з'єднання, яке гарантує захист платіжних відомостей покупців від несанкціонованого доступу сторонніх осіб.

Ваша оплата гарантується платіжною системою LIQPAY.

Усі дані кредитної картки вводяться в захищеному середовищі, шифруються за протоколом SSL (Secure Socket Layer) та надсилаються до компанії платіжної системи у зашифрованій формі.

Ми зобов'язуємося не зберігати на власному сервері жодних цінних відомостей. Крім того, працівники LBCBooks не мають доступу до цих цінних відомостей.

Вам буде запропоновано надати такі відомості:

Номер картки (16 цифр, надрукованих на лицьовому боці картки)

Термін дії (надрукований на лицьовому боці картки)

Код безпеки (тризначний код безпеки, розташований на тильному боці картки, праворуч над магнітною стрічкою)

Покупці, які розраховуються платіжною карткою, захищені від крадіжок без жодних зобов'язань. У разі несанкціонованого використання кредитної картки можна вимагати від її емітента відшкодування суми на відповідну платіжну картку.

Також можна розрахуватися банківським переказом на розрахунковий рахунок за реквізитами, які висилаються покупцю при оформленні замовлення на електронну пошту, або, за узгодженням з менеджером, на зручний для покупця месенджер.

Самовивіз:

Замовлений товар Ви зможете забрати самостійно, після того як з Вами зв'яжеться менеджер, погодить перелік замовлених товарів, та повідомить про наявність його у магазині:

Дніпро вул. Воскресенська, 1

 

 

Графік роботи: Будні з 10.00 до 18.00 Субота з 10.00 до 16.00 Неділя – відпочиваємо.

По Україні:

Послуга доставки онлайн-замовлень надається нашими партнерами «Нова Пошта», «Meest» по всій Україні. Доставка може бути виконана на вашу адресу (кур’єром) або у відділення/поштомат компанії-перевізника.

Вартість доставки розраховується згідно з тарифами компанії-перевізника. Вартість доставки залежить від фактичної та об'ємної ваги обраного товару, а також регіону доставки. При розрахунку вартості буде враховуватися вага товару.

ВАЖЛИВО! Перед тим, як прийняти замовлення від представника компанії-перевізника, просимо вас перевірити чи відповідає товар у посилці вашому замовленню, а також перевірте цілісність товару у посилці. У випадку, якщо кількість не відповідає або ж товар має пошкодження, не приймайте замовлення від представника компанії-перевізника, напишіть Претензію, та повідомте про це наш Відділ по роботі з клієнтами.

Термін доставки онлайн-замовлення з моменту його створення складає: 1 - 4 робочих днів.

Коли компанія-перевізник отримає ваше замовлення, вам відправлять текстове повідомлення з підтвердженням та узгодженим терміном доставки. Текстове повідомлення також містить контактну інформацію про компанію-перевізника та номер експрес-накладної (ЕН) (даний сервіс допоможе вам дізнатися, де зараз знаходиться ваше відправлення).

При формуванні онлайн замовлення на відділення компанії-перевізника, термін зберігання вантажу складає 5 днів. Саме на 5-ий робочий день відбувається повернення замовлення на склад в м.Дніпро.

Звертаємо вашу увагу, що при замовленні товару в роздрібному магазині LBCBooks терміни доставки відрізняються від онлайн замовлень. Якщо товар відсутній по наявності в магазині, то орієнтовна дата його прибуття на склад магазину фіксується в самому чеку на момент здійснення покупки.

ВАЖЛИВО! Замовлення з оплатою при отриманні відвантажуються виключно компанією-перевізником "Meest", за тарифами цієї компанії-перевізника, які сплачує отримувач.

Якщо у вас виникли запитання щодо вашого замовлення, будь ласка, надішліть нам електронний лист до нашого відділу обслуговування клієнтів за адресою lbcbooks.ua@gmail.com або зателефонуйте за номерами +380 67 869 5756, +380 50 547 7903