mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 First Friends 2nd Edition  Дошкільнята  Oxford University Press

First Friends 2nd Edition

Дворівневий курс для дітей дошкільного віку

Веселий курс із двох рівнів складності для юних учнів, який допомагає практикувати фонетику мови та вчить сімейних цінностей.

First Friends має сприйнятливу структуру, успішну методологію, культурну спрямованість і багатий спектр навчальних ресурсів. У друге видання курсу входять: розширений план з навчання лексики, уроки цінностей у кожному розділі підручника, практичні уроки крос-культурного спрямування, пов’язані з іншими предметами, і цікаві завдання, які допомагають розвивати критичне мислення. Для дошкільнят підійде трирівневий курс Little Friends або друге видання курсу з дев’яти рівнів складності Family and Friends.

Основні характеристики:

  • розширений план навчання лексиці дає учням змогу досягати великих цілей
  • до складу систематичної фонетичної програми входять пісні, які легко запам’ятовуються
  • тема сімейних цінностей, порушена в курсі, допоможе розвинути в дітей соціальні навички
  • практичні уроки крос-культурного спрямування пов’язані з іншими предметами
  • цікаві завдання допомагають розвивати критичне мислення
  • зрозумілий дизайн із великою кількістю фотографій, завдяки яким діти бачать зв’язок із реальним світом
  • новий Multi-ROM для учнів із навчальними іграми та практичними завданнями для дому

Курс має зрозумілу методологію та легку в застосуванні структуру, пропонує рівномірну програму викладання за розділами для вчителів-початківців і більш серйозну програму для досвідчених викладачів. У кожному розділі представлений новий лексичних запас та граматичні правила і структури, які обрамлені в природні та знайомі дітям форми, завдяки чому мова набуває для них великого значення. У другому виданні оновлена серія фотографій включає нові слова для вивчення й немов оживляє теми, які подаються.

Цікавий інтегрований фонетичний метод навчання допомагає дітям вивчати імена й розпізнавати звуки букв англійського алфавіту. Фонетична структура відмінно підходить для дітей, перша мова яких не входить до складу романо-германської мовної групи.

Новими для другого видання є уроки ознайомлення із суспільними науками, які допоможуть дітям розвинути соціальні навички. Діти бачать приклади гарної поведінки з правдоподібних ситуацій та можуть установити зв’язок із ними, щоб скористатися цим досвідом у власному повсякденному житті.

Нові уроки навчання цифрам допоможуть дітям розвинути навички рахування й надихнуть на міжпредметні навчання. На першому рівні діти вивчають цифри від 1 до 20. На другому рівні вони вивчають усі цифри до 100 і вчаться азам найпростішої математики, наприклад, додаванню.

Історії дають дітям можливість використовувати власну уяву та пропонують правдивий контекст для введення в навчання і практики мови. Діти звикають бачити слова на сторінках, що допомагає їм вчитися читати прості речення. Додаткові проєктні та міжпредметного типу завдання забезпечують практичне навчання, а також пов’язують вивчення англійської мови зі шкільною навчальною програмою.

До підручника додається Multi-ROM для того, щоб діти могли практикувати здобуті знання з батьками в домашніх умовах. Діти можуть підспівувати пісні, які представлені в розділах, або практикувати спів фонетичних пісень для повторення пройденої в класі програми. Завдяки анімаційним історіям герої та їхні пригоди немов оживають. Учні мають можливість дивитися мультфільми й повторювати матеріал. Забавні ігри та інтерактивні завдання також допомагають закріплювати знання, які діти здобувають у класі.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9780194432375 Підручник First Friends 2nd Edition 1 Class Book

Підручник First Friends 2nd Edition 1 Class Book

565 грн. Замовити
9780194432399 Зошит First Friends 2nd Edition 1 Activity Book

Зошит First Friends 2nd Edition 1 Activity Book

335 грн. Замовити
9780194432443 Ресурси для вчителя First Friends 2nd Edition 1 Teacher's Resource Pack

Ресурси для вчителя First Friends 2nd Edition 1 Teacher's Resource Pack

1 060 грн. Замовити
9780194432405 Книга First Friends 2nd Edition 1 Maths Book

Книга First Friends 2nd Edition 1 Maths Book

315 грн. Замовити
9780194432009 Аудіо диск First Friends 1 Class Audio CD

Аудіо диск First Friends 1 Class Audio CD

94 грн.
50 грн.
9780194432412 Книга для вчителя First Friends 2nd Edition 1 Teacher's Book

Книга для вчителя First Friends 2nd Edition 1 Teacher's Book

653 грн. Замовити

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду