mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Tatou le matou  Дошкільнята  Hachette

Tatou le matou

Курс створений для дітей віком від 5 до 6 років

Іноземну мову можна почати вчити вже з самого раннього дитинства! Адже саме в цьому віці дитина без зусиль засвоїть мовні інтонації і наголоси. Крім того, вивчення французької мови дозволить дитині стати неупередженим по відношенню до інших і зрозуміти, що існують різні країни, різні життєві уклади, традиції і звичаї, що в подальшому буде сприяти вивченню інших іноземних мов.

У цьому віці діти весь час повинні залишатися зацікавленими, щоб краще засвоїти матеріал, тому викладання французької ведеться в ігровій манері. Протягом уроку діти малюють, співають різні пісні, вчать нові слова разом з персонажами спеціально розроблених методик.

Tatou le matou - це відомий навчальний курс для вивчення французької мови дітками молодшого віку, що опирається на багаторічний досвід викладання іноземних мов учням та студентам різних вікових категорій. 

Tatou le matou розрахован на 30 годин опрацювання основногу матеріалу та 30 годин додаткових завдань, що в сумі дорівнює 60 годин на весь курс.

Щоб мати бажання вивчати іноземну мову, діткам потрібно мати точку опори та емоційний орієнтир. Tату - це кіт, що розмовляє французькою та зображений на підручнику та зошиті для вправ дитини, голос, що говорить та співає на аудіозаписах, та перш за все це новий друг, що оживає завдяки Вам та масці, яку Ви постійно використовуєте під час уроків. Саме він стане опорою для вашої дитини у вивченні нової мови.

Щоб зацікавити малечу у вивченні французької мови, Tatou le matou передбачає безліч цікавих інтерактивних завдань та веселих ігор, ілюстрованих Ребекою Дотремер.

Чому саме курс Tatou le Matou?  

  • Багатосенсорна методика для ознайомлення та вивчення французької мови з Tatou et les cinq sens, Tatou et les quatre elements, Tatou et la magie. 

  • Адаптований до різних початкових навчальних програм вивчення французької мови, цей метод дає можливість розвивати дітям власну уяву, використовуючи відомі казки: Білосніжка, Кіт у чоботях, Червона шапочка та ін... ;

  • Інтерактивні завдання та ігри, що містять багато ілюстрацій;

 

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9782011551863 Підручник Tatou le matou 1 Livre de l'élève

Підручник Tatou le matou 1 Livre de l'élève

437 грн.
150 грн.
9782011551887 Зошит Tatou le matou 1 Cahier d'activités

Зошит Tatou le matou 1 Cahier d'activités

323 грн.
100 грн.
9782011551894 Книга вчителя Tatou le matou 1 Guide pédagogique

Книга вчителя Tatou le matou 1 Guide pédagogique

662 грн. Замовити
3095561991147 Аудіо диск Tatou le Matou 1 CD audio classe

Аудіо диск Tatou le Matou 1 CD audio classe

220 грн. Замовити

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду