mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Tatou le matou 2 Livre de l'élève  Дошкільнята  Hachette

Tatou le matou 2 Livre de l'élève

Підручник для учня - кольоровий альбом з усними та письмовими завданнями

Повернутися до серії: Tatou

ISBN: 9782011551900
Автор: Hugues Denisot, Muriel Stake
Видавництво: Hachette
Мова: Французька
Рівень CEFR / PTE: A1
Рік видавництва: 2002
395 грн. 150 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Підручник  Tatou le matou рівень 2 – це книга учня, що представляє собою ілюстрований альбом, який поділяється на 4 частини або ж 4 модулі.  

Щоб допомогти дитині орієнтуватися, кожний модуль має свій колір: Модуль 1 має червону смужку на кожній сторінці, Модуль 2 - блакитну , Модуль 3 – оранжеву та Модуль 4 – зелену. 

В Модулі 1 дітки знову зустрічають друзів Тату : Селіма, хлопчика, що святкує своє день народження та його подругу Розу, а також нового персонажа – цуценя Селіма.

Саме в цьому модулі дитина разом із Тату навчається висловлювати свої емоції та почуття на французькій мові у відповідних розділах: Радість, Сум, Злість, Ревнощі, Страх і на кінець Дружба. 

В Модулі 3 Селім та Роза вирішують зайнятися магією та зачарувати Тату й цуценя, однак щось пішло не так і саме діткам необхідно допомогти та врятувати наших героїв у розділах: Незвичайний капелюх, Магічне заклинання, Цілюще зілля та Зачарована вежа.

Цей модуль допомагає дитині розвивати власну уяву, фантазувати та проживати незвичайні магічні історії, беручи участь в іграх, симуляціях, сценках. 

Модуль 2 та Модуль 4 не поділяються на розділи та представляють собою ілюстровані сторінки, тематика яких відповідає казці про Білосніжку та Кота у чоботях.

Внизу кожної сторінки знаходяться уривки казки, аудіо запис якої міститься на аудіо диску Tatou le matou 2 СD audio classe.