mobile-cart Корзина Каталог
Приймаємо картки єПідтримка
 Prepare 2nd Edition Середня і старша школа Cambridge University Press
На кожні 10 комплектів любий один компонент із: чи підручник, чи робочий зошит, чи книга для вчителя, чи аудіо диск надається безкоштовно.

Cambridge English Prepare!

У другому виданні залишилось усе найкраще від першого, а також враховані численні відгуки вчителів

Prepare 2nd Edition – курс загальної англійської мови з інтегрованою екзаменаційною підготовкою. Розроблений для учнів гімназій, спеціалізованих шкіл, ліцеїв, шкіл із поглибленим вивченням англійської мови. Розрахований на 70 - 180 годин за рахунок своєї гнучкості у використанні основного і допоміжного матеріалу.

У другому виданні залишилось усе найкраще від першого, а також враховані численні відгуки вчителів з усього світу. Крім того, курс включає в себе посилений фокус на лексику, граматику, культурний компонент та життєві компетентності, а токож унікальну систему підготовки до Кембриджських іспитів у 2020 році, а також стане незамінним під час підготовки до ЗНО та ДПА. Окрема увага звертається на розвиток життєвих компетентностей.

Ключові особливості:

 • Пре-екзаменаційні рівні курсу (2, 4 і 6) допоможуть учням формувати впевненість у своїх знаннях, розвиваючи мовленнєві навички та поступово привчаючи їх до тестових форматів та реальних екзаменів.

 • Секції "Prepare for exam", що представлені в екзаменаційних рівнях курсу (3, 5 та 7) повністю покривають питання екзаменів і забезпечують учнів подальшою підтримкою в тестах.

 • У кожному юніті є як інтерактивні, так і персоналізовані уроки, що відповідають шкільному віку, залучають та мотивують учнів.

 • Нові секції "Life Skills" спрямовані на розвиток життєвих компетентностей, таких як командна робота, уміння приймати рішення, соціальна відповідальність, креативність, презентаційні уміння.

 • Комплексна Книга вчителя тепер допоможе ідеально поєднувати екзаменаційну підготовку з класним та позакласним часом, і містить безліч ресурсів та порад щодо екзаменів.

 • Абсолютно нові відео та тексти в оновлених секціях Culture забезпечать учням дослідження культури англомовних країн.

 • Інтерактивний цифровий інструмент Presentation Plus та Test Generator, що повністю адаптується до потреб учителя.

 • Ексклюзивний Downloadable Resourse Pack для вчителя включає такі ресурси, як література, говоріння, письмо, граматика, лексика та ігри для роботи різнорівневих класів, аудіо, відео для класу, тести для різних потреб та інше. Код до онлайн ресурсів – у книзі для вчителя.

 • Доступ до матеріалів двох повних автентичних Кембриджських іспитів для забезпечення додаткової екзаменаційної практики.

 • Оновлений додаток Prepare Companion for Ukraine містить теми, необхідні відповідно до вимог програми.

Виберіть рівень та компонент курсу

ISBN: Товар: Ціна:
9781108433273 Підручник Prepare 1 Student's Book

Підручник Prepare 1 Student's Book

422 грн. Замовити
9781108380928 Зошит Prepare 1 Workbook with Audio Download

Зошит Prepare 1 Workbook with Audio Download

191 грн.
9781108380584 Підручник Prepare 1 Student’s Book and Online Workbook

Підручник Prepare 1 Student’s Book and Online Workbook

565 грн.
9781108385930 Книга вчителя Prepare 1 Teacher’s Book with Downloadable Resource Pack

Книга вчителя Prepare 1 Teacher’s Book with Downloadable Resource Pack

1 148 грн.