mobile-cart Корзина Каталог
Акція!!! Prime Time 1 і 2 рівні зі знижкою 12% НА СТОРІНКУ КУРСУ
 Prepare 2nd Edition Середня і старша школа Cambridge University Press
Prepare! - на кожні 10 комплектів любий один компонент із: чи підручник, чи робочий зошит, чи книга для вчителя, чи аудіо диск надається безкоштовно.

Prepare 2nd Edition

У другому виданні залишилось усе найкраще від першого, а також враховані численні відгуки вчителів

Prepare 2nd Edition – курс загальної англійської мови з інтегрованою екзаменаційною підготовкою. Розроблений для учнів гімназій, спеціалізованих шкіл, ліцеїв, шкіл із поглибленим вивченням англійської мови. Розрахований на 70 - 180 годин за рахунок своєї гнучкості у використанні основного і допоміжного матеріалу. 

У другому виданні залишилось усе найкраще від першого, а також враховані численні відгуки вчителів з усього світу. Крім того, курс включає в себе посилений фокус на лексику, граматику, культурний компонент та життєві компетентності, а токожб унікальну систему підготовки до Кембриджських іспитів у 2020 році, а також стане незамінним під час підготовки до ЗНО та ДПА. Окрема увага звертається на розвиток життєвих компетентностей.

Ключові особливості:

 • Пре-екзаменаційні рівні курсу (2, 4 і 6) допоможуть учням формувати впевненість у своїх знаннях, розвиваючи мовленнєві навички та поступово привчаючи їх до тестових форматів та реальних екзаменів.

 • Секції "Prepare for exam", що представлені в екзаменаційних рівнях курсу (3, 5 та 7) повністю покривають питання екзаменів і забезпечують учнів подальшою підтримкою в тестах.

 • У кожному юніті є як інтерактивні, так і персоналізовані уроки, що відповідають шкільному віку, залучають та мотивують учнів.

 • Нові секції "Life Skills" спрямовані на розвиток життєвих компетентносей, таких як командна робота, уміння приймати рішення, соціальна відповідальність, креативність, презентаційні уміння.

 • Комплексна Книга вчителя тепер допоможе ідеально поєднувати екзаменаційну підготовку з класним та позакласним часом, і містить безліч ресурсів та порад щодо екзаменів.

 • Абсолютно нові відео та тексти в оновлених секціях Culture забезпечать учням дослідження культури англомовних країн.

 • Інтерактивний цифровий інструмент Presentation Plus та Test Generator, що повністю адаптується до потреб учителя.

 • Ексклюзивний Downloadable Resourse Pack для вчителя включає такі ресурси, як література, говоріння, письмо, граматика, лексика та ігри для роботи різнорівневих класів, аудіо, відео для класу, тести для різних потреб та інше. Код до онлайн ресурсів – у книзі для вчителя.

 • Доступ до матеріалів двох повних автентичних Кембриджських іспитів для забезпечення додаткової екзаменаційної практики.

 • Оновлений додаток Prepare Companion for Ukraine містить теми, необхідні відповідно до вимог програми.

Виберіть рівень та компонент курсу

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре