mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Зошит Tatou le matou 1 Cahier d'activités  Дошкільнята  Hachette

Tatou le matou 1 Cahier d'activités

Зошит для учня з обов’язковими та додатковими вправами для опрацювання

Повернутися до серії: Tatou

ISBN: 9782011551887
Автор: Hugues Denisot, Muriel Piquet
Видавництво: Hachette
Мова: Французька
Рівень CEFR / PTE: А1
Рік видавництва: 2002
323 грн. 100 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Зошит пропонує 2 види вправ: обов’язкові для опрацювання та додаткові, коли часів для уроків більше, кожна з яких детально показана та пояснена в книзі вчителя.

До кожного розділу Модуля 1 та Модуля 3 входять дві сторінки обов’язкових вправ та 1 сторінка додаткових. В Модулі 2 та 4 є чотирі сторінки з обов’язковими вправами та одна сторінка з додатковими.

Щоб "оживити" вправи та зацікавити дитину виконувати завдання, в зошиті використовується багато візуальних та письмових зв’язків. На кожній сторінці, вгорі знаходиться назва модулю та малюнок, що відповідає своїй главі в книзі. 

Крім того Тату, головний персонаж, зустрічає щоразу дитину вгорі зліва кожної сторінки та задає різні питання, тим самим розвиваючи в дитини відповідні навчальні асоціації, а перед сторінкою з додатковими вправами, котик пропонує зіграти з ним ще раз.

До кожної вправи, на полях можна знайти точні вказівки до усіх етапів виконання цього завдання. Саме ці вказівки, представлені в піктограмах, допомагають дитині самостійно зрозуміти що їй потрібно виконати та розвивають її автономність.

Всередині зошита знаходяться яскраві малюнки, що відповідають тематиці уроку, які потрібно вирізати та скласти: маска Тату, фішки, маріонетки казкових персонажів та іньше.