mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Wider World Second Edition Starter Student's Book with eBook and App  Середня і старша школа  Pearson Education

Wider World Second Edition Starter Student's Book with eBook and App

Підручник для учня з електронною версією підручника та додатком

Повернутися до серії: Wider World 2nd Edition

ISBN: 9781292422732
Автор: Carolyn Barraclough, Bob Hasting
Видавництво: Pearson
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: <A1 - A1
Рік видавництва: 2022
0 грн.
Замовити
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Підручник Wider World Starter Student’s Book with eBook 2nd edition збалансовує розвиток усіх розмовних навичок, водночас дбаючи про розвиток майбутніх компетенцій, які будуть корисні учням у подальшому житті на різних етапах – у навчанні, професійній кар’єрі та повсякденних ситуаціях. Співпраця, комунікація, критичне мислення та соціальна відповідальність – це лише деякі з навичок, про які дбають, серед інших, спеціальні розділи Set for Life.

Важливим елементом курсу є автентичний відеоматеріал у вигляді фільмів BBC, який не тільки дає учням доступ до природної мови, а й допомагає розширити кругозір і дізнатися про різні культури. Матеріал викликає цікавість, пов’язує мову з іншими сферами та представляє розмовні структури в реальних контекстах.

Pearson English Connect для учнів - електронний підручник Pearson Interactive eBook допомагає учням навчатися, де б вони не були і в будь-який час. Це онлайн -інтерактивний підручник з інтегрованим аудіо- та відеоконтентом. Він працює на всіх пристроях з підключенням до інтернету - настільних та мобільних. Доступен за кодом, який знаходиться в підручнику.