mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Wider World Second Edition Ukraine 1 Student's Book with eBook and App  Середня і старша школа  Pearson Education

Wider World Second Edition Ukraine 1 Student's Book with eBook and App

Підручник для учня з електронною версією підручника та додатковими завданнями на платформі Pearson English Connect

Повернутися до серії: Wider World 2nd Edition

ISBN: 9788367838382
Автор: Carolyn Barraclough, Bob Hasting
Видавництво: Pearson
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: А1 - А2
Рік видавництва: 2022
660 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Підручник  Wider World Second Edition Ukraine 1 Student's Book with eBook and App збалансовує розвиток усіх розмовних навичок, водночас дбаючи про розвиток майбутніх компетенцій, які будуть корисні учням у подальшому житті на різних етапах – у навчанні, професійній кар’єрі та повсякденних ситуаціях. Співпраця, комунікація, критичне мислення та соціальна відповідальність – це лише деякі з навичок, про які дбають, серед інших, спеціальні розділи Set for Life.

Важливим елементом курсу є автентичний відеоматеріал у вигляді фільмів BBC, який не тільки дає учням доступ до природної мови, а й допомагає розширити кругозір і дізнатися про різні культури. Матеріал викликає цікавість, пов’язує мову з іншими сферами та представляє розмовні структури в реальних контекстах.

Pearson English Connect для учнів - електронний підручник Pearson Interactive eBook допомагає учням навчатися, де б вони не були і в будь-який час. Це онлайн -інтерактивний підручник з інтегрованим аудіо- та відеоконтентом. Він працює на всіх пристроях з підключенням до інтернету - настільних та мобільних. Доступен за кодом, який знаходиться в підручнику.