mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Amis et compagnie 2 Livre de l'élève  Середня і старша школа  CLE International

Amis et compagnie 2 Livre de l'élève

Підручник для учня

Повернутися до серії: Amis et compagnie

ISBN: 9782090354935
Автор: Colette Samson
Видавництво: CLE International
Мова: Французька
Рівень CEFR / PTE: А1 - А2
Рік видавництва: 2008
570 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Кольоровий підручник Amis et compagnie розповідає про чотирьох друзів коміксів манга: Тео, Агату, Макса, та Леу. Враховуючи особливу естетику та динаміку, комікси манга не мають відношення до французької культури, але користуються великою популярністю серед французьких підлітків (вони знаходяться в "першій десятці" манга читачів у світі). Разом із двома додаткові героями, Жозефін та Станісла, в третьому рівні друзі вирішують зробити для читачів подорож із відвідуванням регіонів Франції та фестивалів.

Курс складається з 12 розділів. Кожен з них висвітлює певну тему або комунікативну ситуацію, яка має чотири уроки (від 45 до 60 хвилин на кожний):

  • Урок 1 презентує тему розділу, а також структури та лексичний матеріал, що з'являються в ньому. Крім того, урок має розділ, присвячений друзям з коміксів манга, і різноманітні завдання на граматику.

  • Уроки 2 та 3 пояснюють новий  матеріал, закріплюють та поширюють його. Мова йде про французьке місто або регіон, а також учням пропонують зробити проект або завдання. Подібні вправи ніколи не слідують одній схемі, щоб уникнути одноманітності, тобто нудьги і демотивації.

  • Урок 4 містить новели Гі де Мопассана у формі коміксу. Тут можно простежити лексичні, фонетичні та граматичні завдання на повторення матеріалу розділу. В уроці є поради щодо реалізації стратегій навчання. Наприкінці розділу знаходиться матеріал з мовознавства із фотографіями, який служить опорою для порівняння з власною культурою

  • Всі три розділи, дві сторінки із фотокопіювальним матеріалом містять завдання для підготовки до DELF A1, а потім до DELF B1.