mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Perfekt 2 für die Ukraine Kursbuch  Середня і старша школа  Pearson Education

Perfekt für die Ukraine 2 Kursbuch mit QR code

Підручник з доступом до онлайн - ресурсів за QR кодом

Повернутися до серії: Perfekt für die Ukraine

ISBN: 9786179516474
Автор: Tetyana Merezhko
Видавництво: Dinternal Education
Мова: Німецька
Рівень CEFR / PTE: А1+/А2
Рік видавництва: 2023
380 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Сучасний курс німецької мови Perfekt für die Ukraine орієнтований на учнів, які починають або продовжують вивчати німецьку мову як іноземну. Матеріал курсу збалансовано формує основні мовленнєві навички: говоріння, читання, письмо та розуміння німецької мови на слух.

Підручник з німецької мови Perfekt für die Ukraine 2 Kursbuch від Dinternal Deutsch:

  • Орієнтованість на реалії учнів та вчителів. Коли підручник відображає близьку для студентів культуру та ментальність. Наявність знайомих побутових маркерів допомагає опановувати мову в контексті звичного спілкування, а також допомагає зрозуміти інформацію через знаходження загальновідомих назв та фактів. Знайомі міста, схожі імена та ситуації, з якими ми можемо співвіднести себе зачіпають глибинні рівні емоційного сприйняття та дозволяють краще запам’ятовувати інформацію.
  • Вікова відповідність контенту. Адже наповнення, цікаве саме для учнів, забезпечує продуктивне опанування іноземної мови, без стресу. Наприклад, у Perfekt für die Ukraine теми підручника пов’язані з сучасним повсякденним життям підлітків, а також містять захопливу країнознавчу інформацію.
  • Комунікативний підхід, що означає не тільки озброїти знаниям лексики та граматики, але й розвинути навички вільного володіння цим мовленнєвим матеріалом в усному чи письмовому спілкуванні.