mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Комплект On Screen B1+ Pack  Середня і старша школа  Express Publishing

On Screen B1+ Pack

Підручник з буклетом для розвитку навичок письма і зошит з кодом доступу до його інтерактивної версії

Повернутися до серії: On Screen

ISBN: On Screen B1+ Pack
Автор: Jenny Dooley, Virginia Evans
Видавництво: Express Publishing
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: B1+
Рік видавництва: 2015
938 грн. 891 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

В підручнику On Screen B1+ Student's Book від видавництва Express Publishing представлені різноманітні теми для активних вправ, присутні розділи з практики спілкування англійською мовою для підготовки до подальшого використання її в повсякденному житті. Всі завдання направлені на комплексний підхід до розвитку всіх чотирьох мовних навичок. Ґрунтовне відпрацювання лексики на рівні фраз та стійких словосполучень.

Робочий зошит On Screen B1+ Workbook with Digibook App є кольоровим і повністю повторює структуру підручника, з лексико-граматичними вправами та комунікативними завданнями. На обкладинці, під стрічкою, є код доступу до інтерактивної панелі Express DigiBooks. Після реєстрації учень отримує свій робочий зошит в електронному вигляді з можливістю виконання завдань з миттєвою перевіркою відповідей.

Платформа Digibooks App є безкоштовною, але для активації підручника на платформі потрібно ввести код. В підручнику і зошиті окремі коди, які треба активувати на платформі.

Інтерактивна платформа видавництва Express Publishing для дистанційного навчання працює оффлайн та онлайн. В режимі оффлайн - учні можуть тренуватись, виконуючи вправи, але результат не буде відправлятись вчителю. Для того, щоб вчитель бачив результат виконаного завдання своїх студентів, учням і вчителям потрібно працювати онлайн, маючи підключення до інтернету. Отже, онлайн платформа дозволяє вчителю виписувати вправи для виконання учням, після чого автоматично перевіряє виконання завдання (окрім завдань відкритої відповіді, таких як твір, та говоріння) і зберігає результат у відсотках, який може бачити вчитель цього класу/групи та адміністратор платформи (school master). Вчителі інших класів не мають доступ до результатів студентів, у яких вони не викладають.

При купівлі 15-ти комплектів (підручник і зошит) ми дамо безкоштовно: книгу вчителя, зошит та знижку.