mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник On Screen B1+ Student's Book with Digibooks App (UKRAINE)  Середня і старша школа  Express Publishing

On Screen B1+ Student's Book with Digibooks App (UKRAINE)

Підручник з кодом активації його цифрової версії з інтегрованим аудіо- і відеоконтентом на інтерактивній платформі Express DigiBooks. Видання для України.

Повернутися до серії: On Screen

ISBN: 9781399209441
Автор: Jenny Dooley, Virginia Evans
Видавництво: Express Publishing
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: B1+
Рік видавництва: 2015
488 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

В підручнику On Screen В1+ Student's Book (UKRAINE) від видавництва Express Publishing представлені різноманітні теми для активних вправ, присутні розділи з практики спілкування англійською мовою для підготовки до подальшого використання її в повсякденному житті. Всі завдання направлені на комплексний підхід до розвитку всіх чотирьох мовних навичок. Грунтовне відпрацювання лексики на рівні фраз та стійких словосполучень.

На обкладинці, під стрічкою, є код доступу до інтерактивної панелі Express DigiBooks. Після реєстрації учень отримує свій підручник в електронному вигляді з можливістю виконання завдань.

Цифрова версія підручника On Screen B1 видання для України призначена для його відтворення на комп'ютері. По коду доступу учень отримує не тільки всі сторінки з підручника, але й має можливість виконувати вправи з нього, програвати саундтреки і фільми, перевіряти значення слів в інтерактивному словнику, повторювати лексичний і граматичний матеріал у вигляді вікторини або гри.

Електронні підручники - відмінна допомога у вивченні матеріалу уроків, домашніх завдань, повторення та підготовки до тестів.

Після активації код дійсний протягом 15 місяців.

На кожні 15-ть комплектів (підручник і зошит) книга вчителя, зошит для учня і диск з програмним забезпеченням до білої дошки (IWB) ідуть в подарунок.