mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Комплект Welcome 1 Pack Pupil's Book with Digibooks App and Workbook  Початкова школа  Express Publishing

Welcome 1 Pack

Повнокольоровий робочий зошит для учня

Повернутися до серії: Welcome

ISBN: Welcome 1 Pack
Автор: Virginia Evans, Jenny Dooley
Видавництво: Express Publishing
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: А1
Рік видавництва: 1999
465 грн. 442 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Підручник для учня Welcome 1 містить чотирнадцять розділів, по три уроки, в яких чітко представлен новий словниковий запас, граматичні структури та мовні функції. Крім того, ви можете знайти додаткові розділи про свята в англомовних країнах, а також тексти для театралізованої роботи. До підручника йде безкоштовний додаток - прописи My Alphabet Book.

На обкладинці, під стрічкою, є код доступу до інтерактивної панелі Express DigiBooks. Після активації код дійсний протягом 15 місяців.

Повнокольоровий робочий зошит для учня Welcome 1 містить додаткові вправи як для роботи в класі так і для повторення, закріплення та узагальнення вивченого матеріалу вдома.

Платформа Digibooks App є безкоштовною, але для активації підручника на платформі потрібно ввести код. При купівлі підручника код активації вже є в ньому.

Інтерактивна платформа видавництва Express Publishing для дистанційного навчання працює оффлайн та онлайн. В режимі оффлайн - учні можуть тренуватись, виконуючи вправи, але результат не буде відправлятись вчителю. Для того, щоб вчитель бачив результат виконаного завдання своїх студентів, учням і вчителям потрібно працювати онлайн, маючи підключення до інтернету. Отже, онлайн платформа дозволяє вчителю виписувати вправи для виконання учням, після чого автоматично перевіряє виконання завдання (окрім завдань відкритої відповіді, таких як твір, та говоріння) і зберігає результат у відсотках, який може бачити вчитель цього класу/групи та адміністратор платформи (school master). Вчителі інших класів не мають доступ до результатів студентів, у яких вони не викладають.

При купівлі 15-ти комплектів (підручник і зошит) ми дамо безкоштовно: книгу вчителя, підручник, зошит і знижку.