mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Комплект Nuovissimo Progetto Italiano 1 Pack  Студентам та дорослим  Edilingua

Nuovissimo Progetto Italiano 1 Pack

Підручник з відеоматеріалами на диску і зошит з аудіо диском та кодом доступу до освітньої цифрової платформи i-d-e-e

Повернутися до серії: Progetto Italiano

ISBN: Nuovissimo Progetto Italiano 1 Pack
Автор: Telis Marin
Видавництво: Edilingua
Мова: Італійська
Рівень CEFR / PTE: А1 - А2
Рік видавництва: 2020
1606 грн. 1495 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Підручник Progetto italiano 1 Libro dello studente спрямований на одночасний розвиток основних мовленнєвих навичок шляхом відпрацювання теоретичного матеріалу на великій кількості функціональних вправ, в тому числі і екзаменаційного формату.

Підручник збагачений актуальними і цікавими для дорослих темами, автентичними аудіо- і відеоматеріалами, які представляють собою реальні ситуації спілкування. Належна увага приділяється країнознавству: надається багато відомостей про сучасну Італію, її повсякденне життя, культуру.

Підручник в комплекті з диском, що містить тематичні відеоролики та граматичні презентації. Відеоматеріали курсу також доступні на Youtube каналі видавництва.

Робочий зошит Progetto italiano 1 Quaderno degli esercizi в комплекті з аудіодиском для прослуховування усних вправ і кодом доступу до платформи idee (italiano-digitale-edizioni-edilingua), де представлена ​​цифрова версія зошита з автоматичною перевіркою завдань, глосарієм і граматичними оглядами, тематичні інтерактивні ігри, додаткові вправи і тести, відео- і аудіоматеріали курсу, система успішності.

Самостійне опрацювання наведених у зошиті завдань дозволяє учням засвоїти теоретичний матеріал теми, закріпити вміння та набути навичок завдяки виконанню практичних вправ, а також перевірити власний рівень засвоєння матеріалу.

Робочий зошит використовують під час аудиторних занять, для виконання домашніх завдань, а у разі потреби – для індивідуального навчання.