mobile-cart Корзина Каталог
Відкрито набір на курс підготовки до іспиту PEARSON TEST OF ENGLISH

Запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу для викладачів англійської мови "Stress or success? Succeeding at PTE"Запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу для викладачів англійської мовиМісце проведення : м. Дніпро, КЗО "ССЗШ № 22" ДМР, м. Дніпро, вул. Нахімова, 57


Тренінг проводить: Олена Сухач,

вчитель англійської мови НВК № 111 м. Дніпро, за сумісництвом методист-консультант компанії LBC “Learners’ Book Company” (м. Дніпро)Олена Сухач (Дніпро, Україна)


Олена закінчила ДНУ ім. О. Гончара і протягом 10 років викладає англійську мову у загальноосвітньому закладі №111 м. Дніпро. Є засновницею позашкільного навчального закладу «Англійський клуб «Next Step» , який має тісну співпрацю з мовними школами Англії та країнами Європи.  

Із 2015 року у співпраці з компанією LBC “Learners’ Book Company” (м. Дніпро) проводить семінари, тренінги, творчі майстерні та демонстраційні уроки для вчителів англійської мови. На даний час Олена живе у м.Дніпро та працює у НВК № 111 на посаді вчителя англійської мови та завуча з англійської мови, за сумісництвом методист-консультант компанії LBC “Learners’ Book Company” (м. Дніпропетровськ)


ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ІЗ СУЧАСНИХ ПІДХОДІВ ТА МЕТОДІВ ПІДГОТОВКИ ДО МІЖНАРОДНИХ МОВНИХ ІСПИТІВ

ПРОГРАМА ЗАХОДУ                   8 листопада 2018 РОКУ

                            13.30 – 14.00 – реєстрація учасників семінару

                            14.00 – 15.00 - "Stress or success? Succeeding at PTE"

This seminar is a more in-depth look at various tasks of the PTE exam, including strategies for tackling them


                            15.00 – 15.30 -  Sharing ideas . Questions and discussion.