mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Prepare for School Exams Grade 11 Student's Book  Підготовка до іспитів  Cambridge University Press

Prepare for School Exams Grade 11 Student's Book

Підручник учня з доступом для завантаження аудіо файлів

Повернутися до серії: Prepare for School Exams

ISBN: 9786178103996
Автор: James Styring, Nicholas Tims
Видавництво: Cambridge University Press
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: B2
Рік видавництва: 2024
375 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Prepare for School Exams Grade 11 Student's Book - Підручник для учнів 11-х класів, розрахований на 3 години англійської мови на тиждень, за потреби кількість годин можна розширити. Підручник містить 20 тем, що відповідають навчальній програмі для десятих класів. Теми об’єднано в 5 блоків, кожен з яких складається з 4-ох тем, секції Culture, секції Life Skills та секції Review.

Підручник має ґрунтовну комунікативну й діяльнісну спрямованість що розвиває основні наскрізні уміння і компетентності через залучення учнів до всіх видів мовленнєвої діяльності та відповідає віковим особливостям та інтересам учнів старшої школи. Цікаві та актуальні для підлітків теми та персоналізовані інтерактивні завдання не залишать байдужим жодного учня. Унікальність курсу у систематичному вивченні англійської мови та використання вправ у форматі ЗНО/НМТ, що інтегровані у підручник. Особлива риса підручника – уроки письма. Учні детально розглянуть та навчаться виконувати саме ті письмові завдання, які вони зустрінуть на державних іспитах.

У підручнику залишились деякі завдання для підготовки до міжнародних іспитів. Секції Speaking Bank та Writing Bank зібрали у собі корисні поради для підготовки до екзаменаційних завдань. Також додано практичний тест у форматі ЗНО.

Завдяки секціям Culture розвиватимуться соціокультурної компетентності учня, забезпечуючи його необхідною інформацією про культурні особливості рідної країни та інших англомовних країн. Секції Life Skills спрямовані на розвиток навичок 21-го століття, які виховують не лише свідомого громадянина, а й порядну та виховану особистість. Словник, додаткові вправи на закріплення вивченого та пояснення правил граматики зібрано наприкінці підручника. Відео та завдання до них стануть у пригоді як для роботи у класі, так і для домашнього опрацювання.