mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник New Destinations B1+ Student's Book  Середня і старша школа  MM Publications

New Destinations B1+ Student's Book with Culture Time for Ukraine

Підручник для учня

Повернутися до серії: New Destinations

ISBN: 9786180508147
Автор: H.Q.Mitchell, Marileni Maklogianni
Видавництво: MM Publications
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: B1+
Рік видавництва: 2014
436 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Підручник для учня Student’s Book рівня В1+ чітко структурований та містить від 8 до 12 розділів (залежно від рівня), по 5 уроків в кожному. Кожен розділ містить сторінку для перевірки пройденого матеріалу та cross-cultural page.

Матеріал підручника охоплює певну кількість модулів, кожний з яких висвітлює окрему тему. Модулі в свою чергу складаються з уроків. Наприкінці модулів містяться розділи на повторення та закріплення матеріалу, а також розділи з країнознавства, які ознайомлюють учнів з культурою та традиціями англомовного середовища.

В кожному рівні наявні Grammar Reference, Extra grammar practice, Song Page, Speaking activities, Pairwork Activities, Wordlist, Irregular Verbs, Learning Tips, List of British and American English words and phrases, Culture time for Ukraine для рівнів B1, B1+, B2.

До складу секції Pairwork Activities входять завдання спрямовані на покращення навичок говоріння, в т.ч. для роботи в парах. Writing Section пропонує огляд матеріалу на розвиток письмових навичок. Секції Song Page містять пісні з завданнями, які ідеально відповідають смакам учнів старшої школи. Grammar Reference складається з таблиць, пояснень граматичних структур та прикладів. Learning Tips надають поради учням щодо кращого засвоєння матеріалу. Крім того, підручник містить список неправильних дієслів та перелік слів, що використовуються на уроках з урахуванням відмінностей британської та американської англійської.

Розділ Culture Time for Ukraine, створений спеціально для українського видання підручника, презентує 4 теми, пов’язані з культурою України та Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, а також вправи для повторення граматичного матеріалу.

Кожен учень отримує доступ до онлайн-матеріалів Student’s Area, які представляють собою презентаційні матеріали з підручника, що супроводжуються аудіо-записами для повторного прослуховування та закріплення. Крім цього, Student’s Area містить пісні та проекти для самостійного та парного виконання.