mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Книга вчителя New Destinations Intermediate B1 Teacher's Book  Середня і старша школа  MM Publications

New Destinations Intermediate B1 Teacher's Book

Книга для вчителя з відповідями та сторінками підручника учня

Повернутися до серії: New Destinations

ISBN: 9789605091569
Автор: H.Q.Mitchell, Marileni Maklogianni
Видавництво: MM Publications
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: В1
Рік видавництва: 2014
678 грн.
Замовити
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Книга для вчителя Teacher’s Book навчального курсу New Destinations B1 містить копії сторінок підручника, рекомендації та цілі до кожного завдання, відповіді, розшифровки текстів з Class Audio CD, варіанти виконання деяких завдань, додаткову інформацію до текстів підручника. Секції Language Plus надають детальне пояснення нових мовних явищ.

Учні та вчителі мають можливість якісного тестового контролю онлайн на сайті видавництва MM Publications. Завдяки цьому учні отримають об’єктивну оцінку своїх знань, а вчителі матимуть доступ до результатів тестування.

Free Оnline Platform є безкоштовною та доступною для кожного власника підручника. Для користування ресурсами треба пройти просту процедуру реєстрації для якої обов’язково необхідний ISBN-code, що знаходиться на задній обкладинці кожного підручника. Платформа містить основні тексти та діалоги з кожного уроку підручника, сross-cultural pages аудіо, аудіо з розділу Songs. Аудіо доступні для інтерактивного опрацювання, а також їх можна скачати.