mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Quick Minds 4 Pupil's Book  Початкова школа  Cambridge University Press

Quick Minds 4 Pupil's Book Ukrainian edition

Підручник для учня у твердій палітурці

Повернутися до серії: Quick Minds

ISBN: 9786177713738
Автор: Herbert Puchta, Gunter Gerngross, Peter Lewis-Jones
Видавництво: Cambridge University Press
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: A1
Рік видавництва: 2021
320 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Quick Minds 4 for Ukraine – автентичний підручник з англійської мови для 4 класу, адаптований відповідно до вікових особливостей та потреб учнів початкової школи. Розрахований на 2-3 години англійської мови на тиждень.

Із Quick Minds 3 for Ukraine третьокласники подорожуватимуть разом із дослідниками Люсі та Беном, розгадуватимуть ребусі та шукатимуть головну відгадку. Окрім читання захопливих історій-коміксів, учні також ознайомляться з безліччю життєво та комунікативно необхідних тем, в які інтегроване плавне та природнє вивчення лексики й граматики англійської мови.

Підручник складається зі вступного розділу Well done, Explorers! ;на повторення вивченого матеріалу в 3-му класі, 9 розділів та 3 секцій в кінці підручника – Festivals, I Can Do, Grammar Focus.

Розділи підручника структуровані за тематичним принципом, серед яких: Well done, Explorers!, Come to my house, Around town, Eating out, Holiday plans, Around the world, The world around us, Sports day, Look at that baby!, At the seaside.

До кожної теми учні вивчатимуть інструментарій (відповідну лексику та граматичні конструкції), специфічний для певної комунікативної ситуації. Кожен розділ має чітку структуру: починається із вивчення та засвоєння лексичних одиниць, граматичних конструкцій шляхом занурення в мовленнєвий контекст через ігри та візуалізації (флеш-картки та ілюстрації). Граматичні секції виділені окремо, а також супроводжуються аудіо.

Учні систематизують вивчений лексичний та граматичний матеріал під час прослуховування пісні.

Разом із героями Люсі та Беном учні проживають історію їх пригод, що сприяє розвитку соціальної відповідальності, життєвих компетенцій та моральних цінностей, а також демонструє приклад поведінки в різних життєвих ситуаціях, виховує самостійну особистість та формує уміння працювати в команді.

Секції з фоніксами спрямовані на розвиток та удосконалення умінь читання, супроводжуються ілюстраціями та мають аудіосупровід.

Остання частина розділу – це проєктна робота, мета якої навчити учнів використовувати мову через занурення до конкретних комунікативних ситуацій та активізації міжпредметних зв’язків (CLIL). Цей підхід розвиває критичне мислення, творчий потенціал, підвищує мотивацію учнів та розвиває навички працювати самостійно та в команді.

Наприкінці підручника є три секції Festivals, I can do та Grammar Focus. Секція Festivals розроблена спеціально для українських шкіл та містять культурний та країнознавчий компонент, що доповнює кожен розділ тематично. Секція I can do – це додаткова систематизація знань, набутих протягом вивчення кожного розділу, що містить матеріал у відповідності до навчальних програм для початкової школи. Секція Grammar focus – це граматичний матеріал та вправи, розроблені до кожного розділу підручника для удосконалення граматичних навичок.