mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Les Loustics 3 Livre de l'élève  Початкова школа  Hachette

Les Loustics 3 Livre de l'élève

Підручник для учня

Повернутися до серії: Les Loustics

ISBN: 9782011559159
Автор: Hugues Denisot, Marianne Capouet
Видавництво: Hachette
Мова: Французька
Рівень CEFR / PTE: А2.1
Рік видавництва: 2014
555 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Підручник учня – це  перший компонент, із  яким дитина знайомиться, перейшовши на третій рівень вивчення французької мови. Саме він продовжує знайомити її із вже відомою із попередніх рівнів родиною Легранд та їхніми друзями: мексиканцем Педро, німцем Гюго, японкою Мінамі, ліванкою Аїшою, сенегалкою Маті та американцем Вільямом. Вони разом із дітками вивчають французьку мову та культуру. Ці персонажі є творіннями відомої художниці Флоренс Лангуа, ілюстрації, якої є відомими серед усіх дітей, що вивчали та вивчають французьку мову. Усі діалоги, ситуації, сценки є простими та конкретними та частіше всього запропоновані в усній формі. Вони дають можливість не тільки поповнювати свій словниковий запас, але і весело та цікаво проводити заняття.

Підручник складається з:

  • сторінки – презентації усіх позначок, що використовуються в поясненнях та ілюстрації генеалогічного дерева сім’ї Легранд 

  • 6 розділів для вивчення, кожний із яких містить по 3 уроки із великою кількістю ілюстрацій та вправ, спрямованих на розвиток усного мовлення та читання. 

Уроки 2 та 3 пропонують нові для дітей рубрики : «Пам'ять» та «Для допитливих», а в рубриці «Скажи мені» учні мають можливість перевірити свої вже набуті знання.
Кожний розділ включає в себе або ж вірш або пісню. 
Усі пісні є творчістю французької групи ZUT, що є дуже популярною серед діток-франкофонів у всьому світі. Кожна пісня відповідає тематиці розділу та має транскрипцію в кінці підручника.

  • сторінки «Великий документ», який пропонує учням ознайомлення та обстеження навколишнього світу, виконуючи при цьому безліч цікавих та різноманітних вправо поєднують в собі новітні навчальні методики Говарда Гарднера. 

Наприклад, в Розділі 1, дітки вчаться складати ментальну карту класу, а в Розділі 2 ознайомлюються з новими словами та термінами, пов'язаними із рослинами та садом в цілому.

  • сторінки «Мій проект», що представляє собою індивідуальне творче заняття  а стимулює діток працювати протягом усього Розділу

  • 2 сторінок «Мої ігри», які містять правила до усіх 6 ігор, запропонованих в усіх розділах. Ці правила створені для викладача, хоча також є зрозумілими та доступними і для учнів

  • 2 сторінок «Мої свята французької мови», що святкуються в двадцятих числах березня в усьому світі

  • таблиці зі змістом та елементарними вказівками для швидкого доступу до потрібного розділу