Корзина Корзина Каталог
Увага! До 1 травня встигніть зареєструватись на літню сесію PEARSON TEST OF ENGLISH
Fly High 1 Ukraine Pupil's Book

Fly High 1 Ukraine Pupil's Book

Підручник для учня з аудіо диском

Повернутися до серії: Fly High

ISBN: 9788378827191
Автор: Danae Kozanoglou
Видавництво: Pearson
Мова: Англійська
Рівень CEFR: А1
Рік видавництва: 2018
300 грн.
в один клік
Обробка замовлень

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт: з 10:00 до 18:00

Сб: з 10:00 до 15:00. Нд: Вихідний

Оплата і доставка

Підручник ефективно формує навички правильної вимови та написання літер англійської абетки, слів і фраз. Учні в ігровій формі стрімко накопичують лексичний матеріал. Цікаві історії та пісні сприяють ефективному засвоєнню граматики. Відповідає всім вимогам нового стандарту початкової освіти та типової навчальної програми для успішної реалізації компетентнісного підходу:

  • освітня і виховна функції – розділ Values

  • щоденник досягнень учня My Fly High Diary

  • країнознавчі уроки Culture: Ukraine & Great Britain

  • словничок My Fly High Dictionary з транскрипцією та перекладом на українську мову.

Освітня та виховна функції освіти реалізуються у Fly High Ukraine 1 за допомогою  секції Values. Кожна історія у підручнику використовується для контекстного введення нової лексики та граматики, а також виконує повчальну функцію.

Сторінки My Fly High Diary можна опрацьовувати на уроках, або, завдяки україномовній підтримці, дати можливість учням продемонструвати свої досягнення у вивченні англійської мови вдома батькам.

Уроки розділу Culture: Great Britain and Ukraine задумувались авторами переважно, як уроки читання із завданнями для перевірки розуміння прочитаного. Однак їх можна з легкістю перетворити на уроки аудіювання за допомогою прийому Live Listening (вчитель зачитує текст), а завдання після тексту слугуватимуть для розвитку навичок сприйняття мови на слух.