mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Робочий зошит Roadmap A1 Workbook with key and Online Audio  Студентам та дорослим  Pearson Education

Робочий зошит Roadmap A1 Workbook +key

Повернутися до серії: Roadmap

ISBN: 9781292227733
Автор: Amanda Maris
Видавництво: Pearson
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: А1
Рік видавництва: 2020
350 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Робочий зошит до курсу Roadmap A1.

Roadmap - вісім рівнів англійської для дорослих. Дороговказ для швидкого прогресу кожного учня і успішної здачі міжнародного мовного іспиту. Гнучка програма курсу легко адаптується під необхідну кількість часу, виділену для оволодіння мовою. Автори програми керувалися ідеєю того, що кожен учень унікальний.

Roadmap максимально персоналізує процес навчання. Різноманітний контент і продумана структура курсу - хороша база для індивідуального підходу до кожного учня з орієнтиром на конкретну мовну підготовку, необхідну для опрацювання. Roadmap забезпечує викладача широким спектром допоміжних матеріалів для уроків, які швидко готувати і легко проводити.

Чітко визначене цілепокладання - основа успішного оволодіння іноземною мовою, особливо, коли ваші учні - дорослі. Мета кожного уроку Roadmap детально сформульована, і кожен фрагмент діяльності спрямований на досягнення цієї мети. Створюється багато різноманітних ситуацій для мовної практики, всі попередні досягнення ретельно аналізуються для максимальної автоматизації навичок.
Такий підхід допомагає учням досягати поставлених цілей і на уроках, і в реальному житті в процесі природної взаємодії з носіями англійської мови.

Робочий зошит з онлайн аудіо містить:
- додаткові вправи з граматики, вокабуляру, використання мови,
- завдання з читання, письма і аудіювання,
- відповіді до вправ,
- аудіо скріпти.