mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Speakout B1+ Third Edition Student's Book and eBook with Online Practice Студентам та дорослим Pearson Education

Speakout B1+ Third Edition Student's Book and eBook with Online Practice

Підручник для студента та електронна книга з онлайн-практикою

Повернутися до серії: Speakout Third Edition

ISBN: 9781292407463
Автор: Antonia Clare, JJ Wilson
Видавництво: Pearson
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: B1+
Рік видавництва: 2023
1210 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

У підручнику для студента є вісім розділів, кожен з яких містить чотири блоки. Кожен блок містить:

 • Початковий розділ із відеоблогами, знятими реальними людьми з усього світу, разом із міні-завданнями, щоб зацікавити учнів темою розділу, а також зручною Глобальною шкалою цілей навчання англійської мови.
 • Два основні вхідні уроки (A і B), які охоплюють чотири навички, а також граматику, лексику та вимову, усі базуються на навчальних цілях GSE та ведуть до остаточного завдання на основі GSE.
 • Функціональна мова або урок «Як ..», де учні вивчають і застосовують на практиці мову реального світу, яка допоможе їм у повсякденних ситуаціях, наприклад, замовити їжу в ресторані, отримати допомогу в магазинах або телефонувати за інформацією; цей урок пов’язаний з інтерактивною розмовною вправою, яку студенти можуть виконувати за межами класу та отримувати зворотний зв’язок, а також посилання на окремий урок медіації в банку посередництва.
 • Відеоурок BBC із завданнями для попереднього перегляду, щоб зацікавити та визначити очікування, вправами, заснованими на мовних моментах із відео, а також усними та письмовими завданнями на основі тем відео; відеоуроки чергуються між кліпом програми з архіву BBC та спеціальними вуличними інтерв’ю BBC.
 • Розділ огляду, який містить практику вивчення мови з розділу, а також аудіювання та розмовну роботу в парах для закріплення розуміння учнями.
 • Граматичний банк.
 • Словниковий запас, що містить або продовження лексичного набору, представленого на уроці, або представляє новий набір, пов’язаний з уроком.
 • Діяльність Future Skills.

Онлайн-практика дає змогу практикувати матеріал, висвітлений у підручнику для студентів, зокрема:

 • Практичні вправи з граматики, лексики, вимови та функціональної мови.
 • Практичні вправи з читання, письма, аудіювання та говоріння.
 • Типи завдань Benchmark Test.
 • Миттєвий зворотній зв’язок і журнал оцінок, які допомагають відстежувати прогрес.

Pearson English Connect для студентів:

Interactive Workbook and Online Practice (інтерактивні завдання робочого зошита) з інтегрованими аудіо- та відеозаписами та додатковими матеріалами курсу. Вправи Speak Anywhere із розпізнаванням мовлення для тренування усних навичок.

Електронний підручник Pearson Interactive eBook допомагає учням навчатися, де б вони не були і в будь-який час. Це онлайн -інтерактивний підручник з інтегрованим аудіо- та відеоконтентом. Він працює на всіх пристроях з підключенням до інтернету - настільних та мобільних.