mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Speakout A2 Third Edition Student's Book and eBook with Online Practice Студентам та дорослим Pearson Education

Speakout A2 Third Edition Student's Book and eBook with Online Practice

Підручник для студента та електронна книга з онлайн-практикою

Повернутися до серії: Speakout Third Edition

ISBN: 9781292359526
Автор: Antonia Clare, JJ Wilson
Видавництво: Pearson
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: A2
Рік видавництва: 2023
1210 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

У підручнику для студента є вісім розділів, кожен з яких містить чотири блоки. Кожен блок містить:

 • Початковий розділ із відеоблогами, знятими реальними людьми з усього світу, разом із міні-завданнями, щоб зацікавити учнів темою розділу, а також зручною Глобальною шкалою цілей навчання англійської мови.
 • Два основні вхідні уроки (A і B), які охоплюють чотири навички, а також граматику, лексику та вимову, усі базуються на навчальних цілях GSE та ведуть до остаточного завдання на основі GSE.
 • Функціональна мова або урок «Як ..», де учні вивчають і застосовують на практиці мову реального світу, яка допоможе їм у повсякденних ситуаціях, наприклад, замовити їжу в ресторані, отримати допомогу в магазинах або телефонувати за інформацією; цей урок пов’язаний з інтерактивною розмовною вправою, яку студенти можуть виконувати за межами класу та отримувати зворотний зв’язок, а також посилання на окремий урок медіації в банку посередництва.
 • Відеоурок BBC із завданнями для попереднього перегляду, щоб зацікавити та визначити очікування, вправами, заснованими на мовних моментах із відео, а також усними та письмовими завданнями на основі тем відео; відеоуроки чергуються між кліпом програми з архіву BBC та спеціальними вуличними інтерв’ю BBC.
 • Розділ огляду, який містить практику вивчення мови з розділу, а також аудіювання та розмовну роботу в парах для закріплення розуміння учнями.
 • Граматичний банк.
 • Словниковий запас, що містить або продовження лексичного набору, представленого на уроці, або представляє новий набір, пов’язаний з уроком.
 • Діяльність Future Skills.

Онлайн-практика дає змогу практикувати матеріал, висвітлений у підручнику для студентів, зокрема:

 • Практичні вправи з граматики, лексики, вимови та функціональної мови.
 • Практичні вправи з читання, письма, аудіювання та говоріння.
 • Типи завдань Benchmark Test.
 • Миттєвий зворотній зв’язок і журнал оцінок, які допомагають відстежувати прогрес.

Pearson English Connect для студентів:

Interactive Workbook and Online Practice (інтерактивні завдання робочого зошита) з інтегрованими аудіо- та відеозаписами та додатковими матеріалами курсу. Вправи Speak Anywhere із розпізнаванням мовлення для тренування усних навичок.

Електронний підручник Pearson Interactive eBook допомагає учням навчатися, де б вони не були і в будь-який час. Це онлайн -інтерактивний підручник з інтегрованим аудіо- та відеоконтентом. Він працює на всіх пристроях з підключенням до інтернету - настільних та мобільних.