mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Словник Cambridge Advanced Learner's Dictionary 4th Edition Paperback with CD-ROM  Словники  Cambridge University Press

Cambridge Advanced Learner's Dictionary

Словник в м'ягкій обкладинці із диском, 4-те видання

ISBN: 9781107619500
Видавництво: Cambridge University Press
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: В2 - С2
Рік видавництва: 2013
982 грн.
Замовити
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Ідеально підходить для тих, хто вивчає англійську мову на рівні С1-С2. Словник містить сучасну лексику, в тому числі слова із сфер технології, ЗМІ, мова, суспільство, спосіб життя, а також важливі слова із галузі наукових досліджень. 

Він корисний тим, що до кожного слова та виразу, яких є більше 140 000, надається пояснення, фото та ілюстрації, що сприяє кращому запам'ятовуванню. Пояснення слів об'ємні та дуже детальні, призначені для з'ясування тонкощів вживання слова у певній ситуації, а не загальних правил. Вони написані не складною мовою, отже, якщо ваш рівень нижче середнього, або ж середній, то ви цілком можете користуватися цим словником. Також словник ідеально підходить для підготовки до іспитів, ажде в ньому подано перелік типових помилок, що допоможе вам в майбутньому їх уникати. 

Це видання особливе своїми доповненнями, а саме: правила правопису і пунктуації. На диску міститься електронний словник, який можна встановити собі на комп'ютер та користуватися автономно, тобото не потрібне підключення до інтернету. Крім слів та їхнього пояснення, за допомогою диска можна послухати правильну вимову в двох варіантах: британська та американська англійська. 

Головні особливості: 

  • повністю оновлений 1500 новими словами і фразами, включаючи слова з різних галузей технологій, ЗМІ, мови, суспільства та способу життя; 

  • подані важливі додаткові слова з американської, індійської, австралійської та північно-африканської англійської;

  • в словнику позначено, до якого рівня вивчення англійської мови відноситься кожне слово — так ви зможете контролювати які слова повинні знати, вивчаючи мову на        відповідному рівні. Це також допоможе визначити пріорітет поповнення словникового запасу;

  • інформація про найпоширеніші помилки, які роблять, вивчаючи англійську мову;

  • 32-сторінковий розділ “Focus on Writing”, присвячений всім важливим аспектам академічного, формального та неформального письма;

  • CD-диск містить електронний варіант словника, що дає можливість прослухати як правильно вимовляється слово. Є функція, яка дозволяє записувати власну вимову та порівняти її з поданою в словнику. 

Для швидкого пошуку слів та прослуховування вимови використовуйте функцію QUICKfind при використанні Word або веб-браузера, а також отримайте доступ до інтерактивних вправ, які містять тести, які раніше використовувалися на таких іспитах як: IELTS, FCE, CAE, CPE та BEC.