mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Prepare for School Exams Grade 10 Teacher's Book  Підготовка до іспитів  Cambridge University Press

Prepare for School Exams Grade 10 Teacher's Book

Книга для вчителя

Повернутися до серії: Prepare for School Exams

ISBN: 00000000000
Автор: James Styring, Nicholas Tims
Видавництво: Cambridge University Press
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: B1+
Рік видавництва: 2024
0 грн.
Замовити
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Prepare for School Exams Grade 10 Teacher's Book - Книга для вчителя, що входить до складу НМК Prepare for School Exams Grade 10, який спрямований на підготовку учнів 10-х класів до підсумкового загального державного іспиту з англійської мови.

Курс має ґрунтовну комунікативну й діяльнісну спрямованість що розвиває основні наскрізні уміння і компетентності через залучення учнів до всіх видів мовленнєвої діяльності та відповідає віковим особливостям та інтересам учнів старшої школи. Цікаві та актуальні для підлітків теми та персоналізовані інтерактивні завдання не залишать байдужим жодного учня. Унікальність курсу у систематичному вивченні англійської мови та використання вправ у форматі ЗНО/НМТ, що інтегровані у підручник. Особлива риса підручника – уроки письма. Учні детально розглянуть та навчаться виконувати саме ті письмові завдання, які вони зустрінуть на державних іспитах.

Завдяки секціям Culture розвиватимуться соціокультурні компетентності учня, забезпечуючи його необхідною інформацією про культурні особливості рідної країни та інших англомовних країн. Секції Life Skills спрямовані на розвиток навичок 21-го століття, які виховують не лише свідомого громадянина, а й порядну та виховану особистість. Словник, додаткові вправи на закріплення вивченого та пояснення правил граматики зібрано наприкінці підручника. Відео та завдання до них стануть у пригоді як для роботи у класі, так і для домашнього опрацювання.