mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Use of English for B2 Student's Book  Підготовка до іспитів  MM Publications

Use of English for B2 Student's Book

Підручник для учня

Повернутися до серії: Use of English

ISBN: 9789604439287
Автор: E.Moutsou
Видавництво: mm publications
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: В2
Рік видавництва: 2009
575 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Use of English for B2 складається з 12 навчальних уроків, трьох секцій на повторення та закріплення матеріалу, двох фінальних тестів, що містять завдання екзаменаційного типу. Додаткова секція Grammar Reference надає граматичну довідку в зручній для ознайомлення та вивчення формі таблиці.

Підручник наводить презентацію лексичних одиниць і граматичних структур (в тому числі, фразеологічних та стійких словосполучень, фразових дієслів, прийменникових конструкцій) в контексті. Чіткі пояснення та додатковий розділ з корисними порадами щодо стратегій виконання різних типів завдань під час складання іспитів з англійської мови.

У кожному уроці розглядаються типові помилки, яких припускаються учні. В якості практичних вправ пропонується виконання завдань множинного вибору (multiple choice activities) та завдань на встановлення відповідностей (matching activities), заповнення пропусків (gap filling), завдання множинного вибору на заповнення пропусків (multiple choice cloze), завдання на перефразування (key word transformation) та завдання на словотворення (word formation).