mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!

Pearson Education

Pearson Education

Pearson English is a part of the world's largest education company, Pearson plc, with 30,000 employees in more than 70 countries.
Whether you’re a learner seeking swift progress towards new horizons, a teacher who’s inspiring achievement in the classroom or an institution looking for measurable improvement, the world of language learning is evolving.

Pearson provides a range of education products and services to institutions, governments and direct to individual learners, that help people everywhere aim higher and fulfill their true potential.

Переглянути онлайн каталог


Business Partner

Business Partner

Курс насичений автентичними відео справжніх бізнес кейсів, які розкривають теми кожного розділу, а також мотивують студентів до навчання. Крім того, студенти мають можливість вивчати бізнес лексику за допомогою статей з Financial Times, які пропонуют..

0 грн.

Словник LDOCE with Online Access

Словник LDOCE with Online Access

Дає вичерпну й точну інформацію, охоплюючи оновлені слова й сотні нових слів. Кольоровий дизайн і зручна структура допомагають орієнтуватися у словнику й швидко знаходити необхідну інформацію.  230 000 слів, фраз і значень, а також 165 ..

1 770 грн.

Словник Мої перші англійські слова + AudioCD

Словник Мої перші англійські слова + AudioCD

Словник містить 300 ключових слів, необхідних для формування лексичної бази на початках вивчення англійської мови, які подаються із якісним перекладом сучасною українською мовою. Усі слова згруповані за темами, що містяться у програмі з вивчення а..

0 грн.

Speakout 2nd Edition

Speakout 2nd Edition

Курс для вузів і курсів англійської мови, розроблений на основі автентичних матеріалів програм BBC. У новому навчальному курсі англійської мови Speakout 2nd Edition: На 100% оновлено візуальне оформлення (фото та ілюстрації). 50% абсолютн..

0 грн.

Speakout Third Edition

Speakout Third Edition

Speakout 3rd Edition — це нове видання восьмирівневого бестселера Pearson із загального курсу англійської мови для дорослих. Розроблено у партнерстві з BBC Studios. Speakout 3rd Edition — це курс для вчителів, які шукають повне охоплення чоти..

0 грн.

Fly High

Fly High

НМК Fly High містить насичений матеріал для проведення пропедевтичного етапу вивчення мови, під час якого учні опановують базовий лексичний та граматичний матеріал, ефективно розвивають навички сприйняття на слух та говоріння, а найголовніше, у комфо..

0 грн.

Focus Second Edition

Focus Second Edition

Focus Second Edition - це надпотужний ресурс для навчання англійської учнів старших класів, в якому якісна підготовка до іспитів відбувається в сучасному, цікавому для учнів нової генерації, контексті. В чому унікальність Focus Second Edition? ..

0 грн.

High Note

High Note

НМК High Note озброює учнів водночас мовними та життєвими навичками ХХІ століття, без яких неможливо досягти успіху на іспитах, на робочому місці та в майбутньому житті. Курс розроблено для учнів, які: Хочуть спілкуватися вільно у найрізнома..

0 грн.

Roadmap

Roadmap

Новий 8-ми рівневий курс загальної англійської, розроблений спеціально щоб забезпечити ефективний прогрес кожного учня. Гнучкість курсу дозволяє з легкістю адаптувати його під наявну у вас кількість годин. Кожний урок це збалансований розвиток різном..

0 грн.

Team Together

Team Together

Team Together – курс англійської нового покоління, який ідеально підходить як для традиційного, так і змішаного навчання. Насичений вправами, які мотивують та спонукають вивчати мову в невимушеній, природній формі. Завдяки навчально-методичному ко..

0 грн.

Islands

Islands

Islands is a multiple-level course for children learning English as a foreign language in primary schools. The level, content and pace make it suitable for use in primary schools with typically 5 or more English lessons per week. Islands offers best ..

0 грн.

MyGrammarLab

MyGrammarLab

Трирівнева серія для вивчення граматики англійської мови за допомогою якої можна вивчати англійську на рівнях від Elementary до Advanced. Кожен рівень створений відповідно до вимог Common European Framework та надає можливість підготовки до м..

0 грн.

Підручник Exam Tutor

Підручник Exam Tutor

Детальні практичні поради та покрокові інструкції щодо виконання кожного із завдань сертифікаційної роботи ЗНО з частин: Аудіювання Читання Використання мови Письмо Exam Tutor також містить два повноцінних тес..

0 грн.

GoGetter

GoGetter

Навчальний курс Go Getter розроблено у співпраці з медіакорпорацією ВВС. З огляду на потреби вчителя, він може бути легко адаптований під персональний стиль викладання та потреби класу з різними рівнями можливостей. Курс чітко слідує зрозумілому и ор..

0 грн.

How To… Series

How To… Series

All titles are written by experienced teachers and teacher trainers and each offers a range of practical teaching ideas within a clear, theoretical framework. Each book contains a photocopiable ‘Task File’ of practical exercises and activities. ..

0 грн.

New Round-Up

New Round-Up

Round up Starter - для учнів, які тільки починають знайомство з граматикою англійської мови. Всі завдання викладені в цікавій ігровій формі, доповнені яскравими ілюстраціями, що зробить навчання цікавим і пізнавальним. Round up 1 - знай..

0 грн.

Formula

Formula

Формула - це гнучкий, унікальний та приємний шлях до успіху в Кембриджському іспиті. Використовуючи ноу-хау Пірсона з довірою до іспитів, Formula по-новому підходить до тем, підрозділів та компонентів, щоб створити ефективний пакет, орієнтований на і..

0 грн.

Next Move

Next Move

Чотирирівневий курс, який дозволяє учням використовувати можливості двадцять першого століття для того, щоб розширити свої знання за допомогою навчального плану та вивчення англійської мови з позиції культури та громадськості. Він надає учням та їхні..

0 грн.

Grammar in Focus A2+

Grammar in Focus A2+

Grammar in Focus A2+ – це посібник з граматики англійської мови (рівень А2+), розроблений з метою розвитку комунікативного аспекту граматичної компетенції учнів. Автентичні аудіозаписи, зрозумілі пояснення у формі таблиць, цікаві завдання для відпрац..

275 грн.

Pearson Test of English General

Pearson Test of English General

Practice Tests Plus пропонує викладачам широкий спектр ресурсів, щоб допомогти їм підготувати своїх студентів до складання тесту Pearson Test of English General (PTE General), надаючи практику з усіх розділів, а також вичерпні вказівки та стратегії. ..

0 грн.

Wider World

Wider World

Wider World – новий сучасний чотирирівневий курс англійської мови для підлітків від 11 до 15 років. Системне підготовлювання до ЗНО й міжнародних іспитів вже починаючи з 5 класу; Відеосюжети на вулицях Лондона допоможуть активувати м..

0 грн.

Показано з 1 по 21 із 23 (всього 2 сторінок)

Низькі ціни
та великі знижки

Швидка відправка
та доставка

Купуйте тут, а забирайте
в магазинах

Швидка оплата