mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!

Oxford University Press

Oxford University Press

We have an incredibly diverse publishing programme, which often surprises people who are expecting a traditional university press offering.

We publish in many countries, in more than 40 languages, and in a variety of formats–print and digital.

Our products cover an extremely broad academic and educational spectrum, and we aim to make our content available to our users in whichever format suits them best.

We publish for all audiences–from pre-school to secondary level schoolchildren; students to academics; general readers to researchers; individuals to institutions.

As a department of the University of Oxford our worldwide publishing furthers the University's objectives of excellence in scholarship, research, and education. Our main criteria when evaluating a new title for publication are its quality and whether it supports those aims of furthering education and disseminating knowledge.


 Show and Tell 2nd Edition

Show and Tell 2nd Edition

Друге видання Show and Tell засноване на перевіреній на практиці методології, яка допомагає розвинути найзатребуваніші у ХХI столітті навички в галузі критичного мислення, комунікації, взаємодії та творчості, що готують учнів до майбутніх успіхів у п..

0 грн.

First Friends 2nd Edition

First Friends 2nd Edition

Веселий курс із двох рівнів складності для юних учнів, який допомагає практикувати фонетику мови та вчить сімейних цінностей. First Friends має сприйнятливу структуру, успішну методологію, культурну спрямованість і багатий спектр навчальних ресурс..

0 грн.

Аудіо диск First Friends 2nd Edition 1 Class Audio CD

Аудіо диск First Friends 2nd Edition 1 Class Audio CD

Аудіювання в курсі First Friends 2nd Edition 1 - це важливе вміння для маленьких учнів. Діти такого віку здатні розуміти на слух значно більше, ніж вони можуть сказати на даному етапі. Можливо, частина ваших дітей почне розуміти з впевненістю те..

143 грн.

Beehive

Beehive

Новий навчально-методичний комплекс Beehive відповідає вимогам програм від Міністерства освіти та науки України. Ідеальний варіант, якщо навчальний заклад має три години англійської мови на тиждень. Прекрасний варіант, якщо чотири або більше. В..

0 грн.

Bright Ideas

Bright Ideas

НМК Bright Ideas рекомендований для шкіл з поглибленим вивченням англійської з першого класу. Заохочує учнів до розвитку навичок 21 століття завдяки творчим іграм. Використовуючи «Big questions», закликає учнів до розвитку критичного мислення..

0 грн.

English File Fourth Edition

English File Fourth Edition

English File Fourth Edition це: NEW оновлені тексти, теми та завдання, які змушують студентів говорити англійською мовою. Студенти будують довіру до спілкування з перевіреним балансом граматики, словника, вимови та навичок у кожному ..

0 грн.

Family and Friends 2nd Edition

Family and Friends 2nd Edition

Навчально-методичний комплекс рекомендований Міністерством освіти і науки України. Він використовує чітку програму, яка базується на граматичних структурах, паралельно з програмою навчання вмінням, навичкам і фоніксам. У дітей розвиваються впевненіст..

0 грн.

Oxford Exam Trainer

Oxford Exam Trainer

Пропонує грунтовну підготовку та практику екзаменаційних завдань для учнів середніх навчальних закладів, які готуються до тестування з англійської мови. Усі три сфери спілкування: особистісна, публічна та освітня вивчаються у 12 тематичних р..

0 грн.

Oxford Grammar for Schools

Oxford Grammar for Schools

Серія граматики дає учням можливість самим досліджувати граматику і спонукає їх бути в курсі свого прогресу за допомогою регулярного самооцінювання і перевірки. По мірі вивчення учнями граматики через аудіювання, говоріння, читання і письмові завд..

0 грн.

Life Vision for Ukraine

Life Vision for Ukraine

Life Vision є прогресивним навчально-методичним комплексом, в програму якого закладено розвиток Global Skills, а уроки Vision 360 стануть абсолютними фаворитами як для учнів, так і для вас. Life Vision з українським компонентом Ukrainian Culture p..

0 грн.

Solutions Third Edition

Solutions Third Edition

Найпопулярніший курс для підлітків забезпечує новий та захопливий вміст, який розроблений із використанням успішної методології попередніх видавництв. Це видання пропонує абсолютно нову комплексну програму для розвитку аудіювання, а також навичок ..

0 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Низькі ціни
та великі знижки

Швидка відправка
та доставка

Купуйте тут, а забирайте
в магазинах

Швидка оплата