mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!

Видавництво MM Publications

Видавництво MM Publications

MM Publications – незалежне видавництво, яке спеціалізується на літературі для вивчення англійської мови.
Наша мета – допомогти людям вивчити міжнародну мову №1, враховуючи етнічні особливості кожної нації, а також різноманітність викладацьких методик.

Видавництво MM Publications спеціалізується на публікації матеріалів для вивчення англійської мови як іноземної, пропонує навчальні курси для дітей і дорослих, граматичні та лексичні посібники, матеріали для підготовки до іспитів та інше.

Видавництво MM Publications приділяє особливу увагу співпраці з авторами, редакторами, вчителями, які допомагають бачити ситуацію в сфері навчання іноземних мов з різних сторін для створення універсальної навчальної літератури з англійської мови.

Видавництво пропонує широкий спектр навчальних курсів для всіх вікових груп (рівнів Starter – Proficiency), посібники для підготовки до міжнародних та державних іспитів, граматичні курси, адаптовану літературу для читання. Окрім традиційних видань, також наявні інтерактивні електронні курси, які роблять процес навчання ще цікавішим.


Аудіо диск Smart Junior 2  Audio CD

Аудіо диск Smart Junior 2 Audio CD

Class Audio CDs – містять всі аудіо записи до підручника Smart Junior 2 Student’s Book і Workbook. Особлива увага приділяється звуковим ефектам для того, щоб учні краще розуміли аудіозапис та насолоджувались презентаціями й історіями. ..

275 грн.

Аудіо диск Smart Junior 3 Audio CD

Аудіо диск Smart Junior 3 Audio CD

Class Audio CDs – містять всі аудіо записи до підручника Smart Junior 3 Student’s Book і Workbook. Особлива увага приділяється звуковим ефектам для того, щоб учні краще розуміли аудіозапис та насолоджувались презентаціями й історіями. ..

275 грн.

Grammar & Vocabulary Practice

Grammar & Vocabulary Practice

Grammar and Vocabulary Practice for Cambridge, Michigan and other exams пропонує студентам практичні завдання для підготовки до іспиту Cambridge FCE, Michigan ECCE та інших екзаменів. Особливості курсу: складається з 23 розділів; ..

0 грн.

New Yippee!

New Yippee!

Навчальний курс з англійської мови New Yippee! має три рівні - Red Book, Green Book та Blue Book. В основі курсу лежить мультисенсорний підхід - Multiple Intelligence, головний принцип якого полягає в тому, що кожен сприймає та розуміє інформацію інд..

0 грн.

Full Blast

Full Blast

Навчальний курс Full Blast, рекомендований учням спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Весь матеріал поділений на вісім збалансованих модулів, по шість уроків в кожному. Наприкінці кожного модуля є розділи на повторення та..

0 грн.

ZNO Leader for Ukraine B2

ZNO Leader for Ukraine B2

Підручник ZNO Leader for Ukraine В2: Лексичний матеріал подається на початку кожного розділу, безліч різноманітних вправ націлені на відпрацювання лексики в контексті; Завдання екзаменаційного формату Listening, Reading, Use of English, Writi..

569 грн.

ZNO Leader for Ukraine В1

ZNO Leader for Ukraine В1

Підручник ZNO Leader for Ukraine В1: Лексичний матеріал подається на початку кожного розділу, безліч різноманітних вправ націлені на відпрацювання лексики в контексті; Завдання екзаменаційного формату Listening, Reading, Use of English, Writi..

569 грн.

ZNO Leader for Ukraine В1 Teacher’s Notes

ZNO Leader for Ukraine В1 Teacher’s Notes

Книга для вчителя ZNO Leader for Ukraine B1 з відповідями. ..

97 грн.

ZNO Leader for Ukraine В2 Teacher’s Notes

ZNO Leader for Ukraine В2 Teacher’s Notes

Книга для вчителя ZNO Leader for Ukraine B2 з відповідями. ..

97 грн.

ZNO Leader Tests 2

ZNO Leader Tests 2

Посібник ZNO Leader Tests B2 допоможе підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з англійської мови. В посібнику подано сім тестів формату ЗНО і приклади екзаменаційних письмових робіт. Матеріал відповідає чинним програмам з англійсько..

215 грн.

ZNO Leader Tests B1

ZNO Leader Tests B1

Посібник ZNO Leader Tests B1 допоможе підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з англійської мови. В посібнику подано сім тестових завдань, а також приклади письмових робіт. Матеріал відповідає чинним програмам з англійсько..

215 грн.

Комплект: ZNO Leader Student's Book B1 B2 Pack

Комплект: ZNO Leader Student's Book B1 B2 Pack

Підручники ZNO Leader for Ukraine В1 і B2: Лексичний матеріал подається на початку кожного розділу, безліч різноманітних вправ націлені на відпрацювання лексики в контексті. Завдання екзаменаційного формату Listening, Reading, Use of English,..

1 055 грн. 1 138 грн.

Smart Junior for Ukraine

Smart Junior for Ukraine

В основу курсу Smart Junior покладено навчання компетенціям 21-го століття, таким як: розвиток критичного мислення, креативність, обізнаність про світ, комунікативність, вміння працювати в команді, комп’ютерна грамотність, соціальна відпові..

0 грн.

New Destinations

New Destinations

Перевагою курсу New Destinations є його сучасність та логічна структура. Сучасні теми та завдання, спрямовані на розвиток навичок критичного мислення. Складається з 6 рівнів, кожен з яких розрахований на 90-120 годин класної роботи. Відповідає Заг..

0 грн.

Use of English for B2

Use of English for B2

Use of English B2 призначений для успішного проходження іспиту FCE та інших іспитів учнями з рівнем В2. Вона допомагає системно підходити до вивчення граматики і лексики і ретельно готує студентів для всіх іспитів. Ця книга поділена на 15 розділів, ф..

0 грн.

Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Низькі ціни
та великі знижки

Швидка відправка
та доставка

Купуйте тут, а забирайте
в магазинах

Швидка оплата