mobile-cart Корзина Каталог
Приймаємо картки єПідтримка

Інтерактивні підручники Hueber. Всього 105 грн. за піврівня!

Любі колеги, за допомогою інтерактивних підручників видавництва Hueber ви можете планувати та проводити заняття онлайн у Skype, Google Hangout, Zoom, GoToMeeting чи за допомогою інших ресурсів.

Спеціальна пропозиція від Hueber!!! При купівлі паперового підручника Hueber, ліцензія на інтерактивний підручник на половинку рівня (наприклад, А 1.1 чи В 1.2) коштує 3 євро (105 грн.), на цілий рівень 6 євро.

Ми пропонуємо скористатися будь-якою з наступних платформ для роботи з інтерактивними підручниками Hueber:

Hueber interaktiv Термін дії ліцензії 3 роки.

Ви матимете можливість купити ліцензію на використання інтерактивних підручників на цій платформі й ділитися екраном та вести заняття. Якщо ліцензію придбають також учні/студенти, вони зможуть виконувати завдання в інтерактивному підручнику та надсилати скріншот викладачу. Важливо знати: Платформа hueber-interaktiv не є навчальною платформою, на якій можна створити віртуальний клас та отримувати регулярний фідбек про успіхи учнів. Її великими плюсами є довгий строк дії ліцензії та можливість мати доступ до своєї «бібліотеки» інтерактивних підручників офлайн. Для цього Вам треба встановити застосунок hueber interaktiv на своєму пристрої, скачати необхідні файли й перенести їх разом із папкою hueber_appwin на флешку. Без доступу в Інтернет Ви можете використовувати інтерактивні підручники офлайн протягом 14 днів.

Schooltas та BlinkLearning Термін дії ліцензії 1 рік, але перевагою таких програм є можливість використовувати всі функції навчальної платформи: створювати віртуальний клас, додавати учнів, моніторити навчальні успіхи та давати завдання фронтально чи індивідуально, інтегрувати інтерактивний підручник на Вашу навчальну платформу чи на платформу Moodle.

Ми систематизували для Вас інформацію щодо використання інтерактивних платформ з активними посиланнями на покрокові інструкції, як створити клас, підключити учнів, працювати з вправами з функцією трекінгу тощо. Отже, актуальна інформація є на сайті видавництва:

Покрокова інструкція щодо користування Schooltas - https://thiememeulenhoff.zendesk.com/hc/de

Бажаємо Вам приємної роботи з інтерактивними виданнями видавництва Hueber!

Щоб замовити коди для завантаження інтерактивних підручників звертайтесь +380 67 869 5756