mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!

Hueber

Hueber

Hueber


Jana und Dino

Jana und Dino

Курс «Jana und Dino» стане знахідкою для вчителя німецької мови, закоханого у свою професію та роботу з дітьми, оскільки в методичному додатку до підручника можна знайти роз’яснення до кожного прийому, кожної гри з точки зору нейродидактики та методи..

0 грн.

Menschen

Menschen

Новий інноваційний курс для молоді і дорослих рівня А1-В1 згідно Загальних Європейських Рекомендацій з мовної освіти. Прозора концепція: Зміст викликає інтерес і емоції; Прозора система навчальних цілей, яка підсилює мотивацію; ..

0 грн.

Planetino

Planetino

Вирушай у пригодницьке вивчення німецької з цікавими героями від Hueber Verlag! Герой підручника, Планетіно з Австрії, заводить трьох друзів по Інтернету з інших країн. Діти обмінюються електронними листами, розповідають один одному про свої країн..

0 грн.

Schritte international Neu

Schritte international Neu

Концепція підручника Schritte залишилася незмінною кожен урок починається з фото-історії, які були повністю перероблені в новому виданні, на Вас чекають нові сюжети та нові герої. Окрім можливості прослухати кожну фото-історію, тепер Ви можете подиви..

0 грн.

Sicher!

Sicher!

Складається з багатьох комплектуючих частин, які дидактично продумано, цілеспрямовано й вміло поєднують і доповнюють одна одну, починаючи від класичного підручника, робочого зошита й книги для вчителя та закінчуючи медіапакетом, матеріалами для платф..

0 грн.

Themen Aktuell

Themen Aktuell

Zielgruppe: Erwachsene Anfänger in Grundstufenkursen an Volkshochschulen, Goethe-Instituten, Universitäten, privaten Sprachschulen und anderen Institutionen weltweit, die Kurse in Deutsch als Fremdsprache besuchen. Lernziel: Kommunikati..

0 грн.

Die Reihe Fit für...

Die Reihe Fit für...

Die Lernenden werden Schritt für Schritt in allen Fertigkeiten auf die Prüfungsaufgaben vorbereitet. Wertvolle Tipps zeigen Strategien auf, um die Prüfung leichter zu bestehen. Ein Modelltest schließt jeweils die Prüfungsvorbereitung ab. Jeder Band ..

0 грн.

AusBlick

AusBlick

Das Mittelstufen-Lehrwerk speziell für Jugendliche und junge Erwachsene Deutschunterricht in der Mittelstufe – und alle gucken gelangweilt in die Luft? Nicht mit AusBlick – dem dreibändigen Lehrwerk, das Jugendliche von Anfang an motiviert und beg..

0 грн.

Beste Freunde

Beste Freunde

Beste Freunde (5-10 класи) - Новий успішний підручник для підлітків від 11 років, які починають вивчати німецьку мову. Відповідає рівням А1-В1 згідно Рекомендацій Ради Європи з мовної освіти. Його девіз - «Мову краще всього і цікавіше вивчати з..

0 грн.

Dabei!

Dabei!

Ґрунтується на концепції успіху Planet, але з новим змістом, з абсолютно інакшою методикою та підходом до викладання німецької мови для дітей підліткового віку. Базовою є концепція історій, які трапляються у повсякденному житті з підлітками на ім’..

0 грн.

Planet Plus

Planet Plus

Kleine Lernportionen Planet Plus umfasst pro Niveaustufe je zwei Halbbände, die den Lernstoff in überschaubare Portionen verteilen. Vorgeschaltete Seiten ermöglichen einen besonders sanften Einstieg in die neue Sprache. Lernen mit Geschichten In..

0 грн.

Planet

Planet

Метою курсу є передати молоді знання мови, близької до молодіжного мови. Planet складається з трьох частин і готує до рівня B1 згідно з міжнародною європейською класифікацією. Planet 1 рівень А1. Planet 2 рівень А2. Planet 3 рівень В1. До кож..

0 грн.

Mit uns

Mit uns

НМК Mit uns розрахований на школи з поглибленим вивченням німецької мови, безпосередньо є ідеальним рішенням для учнів DSD-шкіл, тому що готує до іспитів для отримання мовного диплому DSD I / DSD II. НМК складається з трьох книг рівнів В1+, В2, С1 ко..

0 грн.

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Низькі ціни
та великі знижки

Швидка відправка
та доставка

Купуйте тут, а забирайте
в магазинах

Швидка оплата