mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!

Hachette

Hachette

Hachette


Tatou le matou

Tatou le matou

Іноземну мову можна почати вчити вже з самого раннього дитинства! Адже саме в цьому віці дитина без зусиль засвоїть мовні інтонації і наголоси. Крім того, вивчення французької мови дозволить дитині стати неупередженим по відношенню до інших і зрозумі..

0 грн.

Les Petits Loustics

Les Petits Loustics

Ce cours est une introduction à la langue française et à la découverte de l'interaction sociale dans un groupe de jeunes enfants. Il encourage les tout-petits à développer la conscience de la langue, en leur apprenant à associer les mots français aux..

0 грн.

Les Loustics

Les Loustics

Курс для учнів початкової школи які вчать нову іноземну мову.  Навчання представлено в ігровій та цікавій формі з яскравими ілюстраціями, дитячими піснями і віршами. Складаючись із 3 рівнів, навчальний курс має за мету надати можливість учням..

0 грн.

Alter Ego +

Alter Ego +

Навчальний курс з французької мови для дорослих Alter Ego є плодом довготривалої викладацької практики та впровадження головних принципів Загальноєвропейських Рекомендацій з Мовної Освіти (CEFR): вивчення, викладання, оцінювання. Переваги: ..

0 грн.

DELF / DALF

DELF / DALF

Pourquoi s'entraîner au test DELF avec le manuel DELF Prim? Des ouvrages complets et faciles à utiliser, spécialement conçus pour préparer les enfants (8-12 ans) au diplôme du DELF, version primaire Des ouvrages organisés en 6 unités..

0 грн.

Adomania

Adomania

Простий у використанні, навчальний курс Adomania пропонується для учнів загальноосвітніх шкіл, які починають своє знайомство з французькою мовою. Він складається з чотирьох частин, що відповідають рівням від А1 до В1. Методика з поступовим повторе..

0 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Низькі ціни
та великі знижки

Швидка відправка
та доставка

Купуйте тут, а забирайте
в магазинах

Швидка оплата