mobile-cart Корзина Каталог
Слава Україні!
 Підручник Life Vision Pre-Intermediate Student's Book with e-Book (Edition for Ukraine)  Середня і старша школа  Oxford University Press

Life Vision Pre-Intermediate Student's Book with e-Book (Edition for Ukraine)

Підручник для учня з кодом доступу до платформи Oxford English Hub з його повною версією в електронному вигляді із вбудованими аудіо, відео, уроками 360° Vision. Відповідає вимогам Нової української школи

Повернутися до серії: Life Vision for Ukraine

ISBN: 9780194080323
Автор: Jane Hudson, Weronika Salandyk
Видавництво: Oxford University Press
Мова: Англійська
Рівень CEFR / PTE: А2 - B1
Рік видавництва: 2022
548 грн.
Плануєте замовляти підручники на групу чи клас?

Пропонуємо спростити процес оформлення великого замовлення до заповнення короткої форми.

Оформити гуртове замовлення

Life Vision Pre-Intermediate Student Book with e-Book допомагає студентам набути мовних навичок і навичок, необхідних для визначення того, куди вони хочуть піти далі, і як успішне складання іспиту допоможе їм скористатися глобальними можливостями, які дає знання англійської мови.


Ключові характеристики курсу:

  • Три-чотири відео на один урок (віблоги, документальні фільми та граматичні анімації) миттєво залучають учнів до теми та мови уроку та відображають те, як сучасні підлітки діляться досвідом, думками та інформацією.
  • Уроки Vision 360° переносять учнів у реальне середовище, щоб розвивати навички цифрової грамотності та навчальну автономію за допомогою досліджень і спільної проектної роботи.
  • Навчальний план, заснований за допомогою ретельно вирівняної та узгодженої програми з граматики та лексики, узгодженої з CEFR, готуює учнів до успіху зараз і в майбутньому. Чітка спрямованість на змішані здібності гарантує, що кожен учень матиме відповідний рівень підтримки та викликів.
  • Розділи Vocabulary Boosters, Grammar Booster і Grammar Reference дають змогу студентам практикувати мовні та комунікативні навички, необхідні для спілкування в англомовному середовищі.